Mahsulotlar
Alumium Main Road Series Quyoshli ko'cha chiroqlari
Tizim samaradorligi 160lm/w ga etadi
chiroqlar 365 kun davom etadi
Smart MPPT kontroller lampalarni aqlli boshqarishni amalga oshiradi
Lityum batareyani past haroratda zaryadlashdan himoya qilish
Mobil bilan Bluetooth aloqasi
Monokristalli silikon quyosh panellari quyosh energiyasini konversiyalash samaradorligini sezilarli darajada oshiradi
Ish holatini ko'rsatish, parvarish qilish oson
Integratsiyalashgan batareya boshqaruv tizimi (BMS)
Rasm Alumium Main Road Series Quyoshli ko'cha chiroqlari

XususiyatlariAlumium Main Road Series Quyoshli ko'cha chiroqlari
N seriyali quyosh energiyasi bilan ishlaydigan ko'cha chiroqlari eng so'nggi N seriyasidan foydalanmoqdaYuqori samarali LED ko'cha chiroqi, mukammal lyumen chiqishi, uzoq-barqarorlik va ajoyib ko'rinishni ta'minlaydi. Quyosh ko'cha chiroqlari tizimining uzoq umr va yuqori samaradorligini ta'minlash uchun N seriyali quyoshli ko'cha chiroqlari Lityum batareya va Mono Quyosh panellari bilan birlashtirilgan. Umuman olganda, 3 yillik kafolatni taqdim etingquyoshli ko'chalarni yoritishtizimi.
Vatt: 20W, 30W, 40W, 50W
Tizim samaradorligi 160lm/w ga etadi
chiroqlar 365 kun davom etadi
AqlliMPPTboshqaruvchi lampalarni aqlli boshqarishni amalga oshiradi
Lityum batareyani past haroratda zaryadlashdan himoya qilish
Mobil bilan Bluetooth aloqasi
Monokristalli silikon quyosh panellari quyosh energiyasini konversiyalash samaradorligini sezilarli darajada oshiradi
Ish holatini ko'rsatish, parvarish qilish oson
Integratsiyalashgan batareya boshqaruv tizimi (BMS)
| Seriya raqami | N seriyasi |
| Quvvat | 20W, 30W,40W,50W |
| Samaradorlik | 160lm/Vt |
| Kirish kuchlanishi | DC 12V |
| Batareya xususiyatlari | 111-500Wh |
| Quyosh paneli xususiyatlari | Monokristalli kremniy 50W/70W/100W |
| IP reytingi | IP65 |
| IK reytingi | IK10 |
| CCT | 3000K, 4000K, 5000K, 5700K |
| CRI | Ra>70 (Default) / Ra>80 |
| Ishlash harorati | -40 darajadan ortiqcha 50 darajagacha |
| Nur burchagi | II tur |
| O'rnatish opsiyasi | Post tepasi, yondan kirish |
| Kafolat | 5 yil |
| Sertifikatlash | Idoralar, ROHS, LM80, TM-21 |
| Boshqaruv | Harakat sensori, PIR sensori, taymerni xiralashtirish, kunduzgi yorug'lik sensori |
TafsilotlarAlumium Main Road Series Quyoshli ko'cha chiroqlari




Ilova Alumium Main Road Series Quyoshli ko'cha chiroqlari


Issiq teglar: alumium main road seriyali quyoshli ko'cha chiroqlari, Xitoy, etkazib beruvchilar, ishlab chiqaruvchilar, zavod, sotib olish, narx, eng yaxshi, arzon, sotuvda, stokda, bepul namuna
-
IP65 tashqi LED quyoshli ko'cha hammasi bitta quyoshli ko...ko'proq ko'rish> -
Seriyali PV Split turi Quyoshli ko'cha Led nuriko'proq ko'rish> -
Turar joy uchun yuqori quvvatli MJ-XJ803 quyoshli ko‘cha ...ko'proq ko'rish> -
Harakat detektori avtomatik faollashtirilgan xavfsizlik l...ko'proq ko'rish> -
Par30 E27 Spotlightko'proq ko'rish> -
Trolling motori uchun eng yaxshi 12v 100ah lityum batareyako'proq ko'rish>










