Mahsulotlar

IP65 tashqi integratsiyalashgan harakat sensori quyosh nuri
1.O'rnatish oson.
2.Harakatni sezish rejimi
3. Masofadan boshqariladigan

Mahsulot tavsifi
1.Hech qanday kabelsiz, o'rnatish va jo'natish oson
2.Uzoqroq xizmat muddati
3.An'anaviy chiroqlarni saqlash va almashtirish oson
4. Energiyani tejash va ekologik toza
5. Batareya to'liq zaryadlangandan keyin 7 kungacha uzoq ish vaqtini qo'llab-quvvatlang
| Quvvat | 50W |
| LED chiroq | 48 dona 3000K-6500K |
| Chiroq hajmi | 530 * 342 * 55 mm |
| Quyosh paneli | 18V 36W |
| Batareya turi | LiFPO4 12.8V 18AH |
| Zaryadlash vaqti | 6-8 soat |
| Bo'shatish vaqti | 30-36 soat |
| Lumen | 160lm/w |
| Material | Quyma alyuminiy qotishmasi |
| O'rnatish balandligi | 3-5m |
Batafsil rasm tafsilotlari


Ilova


TSS
1. Bog'lar uchun quyoshli ko'cha chiroqlarida qaysi led chiplardan foydalanasiz?
Biz Epistar, Cree, Edison, Sanan va boshqalardan foydalanamiz.
2. Siz bepul namunalarni berasizmi?
Biz bog 'uchun quyoshli ko'cha chiroqimiz uchun 2 dona bepul namunalarni taqdim eta olamiz va xaridor yukni to'lashi kerak.
3. Yetkazib berish muddati haqida nima deyish mumkin?
Namunalar uchun 1-2 kun, ommaviy buyurtmalar uchun esa 5-10 kun kerak bo‘ladi. Buyurtma miqdoriga bog'liq.
Issiq teglar: IP65 tashqi o'rnatilgan harakat sensori quyosh nuri, Xitoy, etkazib beruvchilar, ishlab chiqaruvchilar, zavod, sotib olish, narx, eng yaxshi, arzon, sotuvda, stokda, bepul namuna

