Mahsulotlar
24w kvadrat LED CHILING LEGTATLARI FINT TOP, Qora 4000k Neytral Oq LEG LEG LET LEG LET LEGRING
So'rov yuborish
Mahsulotni tanishtirish
Mahsulot tavsifi

24-dan 24w kvadrat neytral flotekti, qora marrada bo'lgan yorliqlar - bu 4000k neytral oq chiroqni chiqaradi.
Mahsulotlar tafsilotlari


Mahsulotlarni qo'llash




| Kuch | 9W 12W 18W 23W 36W 40W |
| Kirish kuchlanishi | AC85-265V, 100-277V AC |
| rang harorati | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| yorqin oqim | 120lm / w, 140lm / w, 160lm / w |
| Nurli burchak | 180Degree |
| Naycha materiallari | Alyuminiy tanasi + kompyuter qopqog'i |
| Chiroq baza | G13 |
| O'lcham | 60 sm 120cm 150cm |
| Qopqoq | Sqyo va aniq qopqoq |
| Jovar | >80 |
Issiq teglar: 24w kvadrat LED LETTRITs Fine Tog'lar, Qora 4000k neytral oq LEG LET LEG LET LEPTIRING, SOTISH, SOTISH, SOTISH, SOTISH
So'rov yuborish
Sizga ham yoqishi mumkin
-
Led shift chiroqlari 60x60ko'proq ko'rish> -
12 dyuymli LED shift yoritgichiko'proq ko'rish> -
34W DALI dimlangan LED paneliko'proq ko'rish> -
Ofis uchun orqadan yoritilgan LED panel chiroqlariko'proq ko'rish> -
0-10V dimlanishi mumkin bo'lgan osma LED ship yorug'lik p...ko'proq ko'rish> -
Oq shiftdagi dumaloq chiroqko'proq ko'rish>










