Mahsulotlar
2x2 FT 40W LED tekis panelli troffer chiroq
1.YUQORI FOYDALANISH - 0-10V dimmerlar bilan mos keladi, silliq karartma. Shovqin yoki miltillash yo'q. Yorug'likni silliq va teng taqsimlaydigan PMMA qopqog'i.
2.O'rnatish yon devorlarga o'rnatish qisqichlari va har bir klipdagi xavfsizlik kabeli teshiklari tufayli tez va oddiy bo'lib, panjara uslubidagi shiftlarda tez va xavfsiz o'rnatish imkonini beradi.
2x2 FT 40W LED tekis panelli troffer chiroq

Xususiyatlari
1.YUQORI FOYDALANISH - 0-10V dimmerlar bilan mos keladi, silliq karartma. Shovqin yoki miltillash yo'q. Yorug'likni silliq va teng taqsimlaydigan PMMA qopqog'i.
2.O'rnatish yon devorlarga o'rnatish qisqichlari va har bir klipdagi xavfsizlik kabeli teshiklari tufayli tez va oddiy bo'lib, panjara uslubidagi shiftlarda tez va xavfsiz o'rnatish imkonini beradi.
3.Keng foydalanish doirasi: LED panelli yorug'lik moslamalarimiz ish joylari, maktablar, mehmonxonalar va chakana savdo do'konlari kabi tijorat ilovalari uchun ideal.
4.Orqaga yoritilgan LED troffer panellari har qanday ishlab chiqarish yoki moddiy nuqsonlarga qarshi 5-yil kafolat bilan birga keladi. Ushbu kafolat zararning ko'p qismini, shuningdek etkazib berishni almashtirish xarajatlarini qoplaydi.
Spetsifikatsiya
2x2 FT 40W LED tekis panelli troffer chiroq
| Portfel | Panel yoritgichi |
| Kirish kuchlanishi | 100-277V |
| Vatt | 40W |
| Lumen (±10 foiz) | 4400 LM |
| Chiroqning lümeni | 110LM/Vt |
| CCT | 5000K |
| CRI | 80 ortiqcha |
| HID Teng | N/A |
| Fluo T5 moslamasi teng | 3-Chiroq F14T5 |
| Fluo T8 moslamasi teng | 3-Chiroq F17T8 |
| Nur burchagi | 110 daraja |
| Dimmable & Contorl | Ha, 0-10V Dim |
| Xavfsizlik sertifikati | ETL |
| Uy-joy materiallari | Alyuminiy plyus plastik |
| Diffuzer materiali | Akril |
Ko'proq rasmlar


Ilova


Uylar, oshxonalar, ofislar, maktablar, kasalxonalar, mehmonxonalar, majlislar xonalari, supermarketlar
TSS
Har qanday savol yoki so'rov yuborishni xohlaysiz!
Savol: Biz uchun dizaynni qila olasizmi?
Javob: Ha. Bizda sovg'a qutisi dizayni va ishlab chiqarishda boy tajribaga ega bo'lgan professional jamoamiz bor.
Bizga faqat o'z g'oyalaringizni ayting va biz sizning g'oyalaringizni mukammal qutilarga aylantirishga yordam beramiz.
Savol: Shiftdagi yorug'lik panellari uchun namuna olishni qancha vaqt kutishim mumkin?
Javob: Namuna to‘lovini to‘lab, bizga tasdiqlangan fayllarni yuborganingizdan so‘ng, namunalar 3-5 ish kuni ichida yetkazib berishga tayyor bo‘ladi. Namunalar sizga ekspress orqali yuboriladi va taxminan 5-7 kun ichida yetib boradi.
Issiq teglar: 2x2 fut 40w led tekis panelli troffer nuri, Xitoy, etkazib beruvchilar, ishlab chiqaruvchilar, zavod, sotib olish, narx, eng yaxshi, arzon, sotuvda, stokda, bepul namuna









