Mahsulotlar
Shiftni bezash uchun 36 Vt kvadrat kichik panel
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. Xitoyda shiftni bezash uchun 36w kvadrat kichik panelni eng yaxshi ishlab chiqaruvchilari va etkazib beruvchilardan biri hisoblanadi. Bu erda sotiladigan bardoshli mahsulotlarni sotib olishga xush kelibsiz va fabrikamizdan narxlar ro'yxatini oling. Barcha tayyorlangan mahsulotlar yuqori sifat va raqobatbardosh narxga ega.
mahsulot xususiyati:
1. Shiftni bezatish uchun 36 Vt quvvatga ega kvadratchali kichik panelimizning bejirim go'zalligidan zavqlaning, bu siz shu tarzda bezashni tanlagan joyingizga nafislik bag'ishlaydi.
2. Xonangizni yorqin va energiyani tejaydigan LED yoritgichlar-bilan yoritishingiz kerak. Bu issiq va mehmondo'st muhitni yaratadi.
3. Har qanday interyer dizayniga mos keladigan sayqallangan va zamonaviy kvadrat panelni o'rnatish orqali shiftingizning ko'rinishini yaxshilang.
aniqlashtirish:
| LED chipi | Epistar / SMD2835 |
| IP reytingi | IP44 |
| Kirish kuchlanishi | 85-265V, 100-277V o'zgaruvchan tok |
| CRI | >80Ra |
| Yorug'lik samaradorligi | 110-120lm/Vt |
| PF | >0.95 |
| Quvvat | 18W/36W/40W |
| Hajmi | 30*30/30*60/60*60/62*62/30*120 |
| Rang harorati (CCT) | 3000K,4000K,5000K |
| Dimmerni qo'llab-quvvatlang | Triak dimlangan yoki 0-10V dimlangan |
| Material | Alyuminiy + PMMA |
| Nur burchagi | 120 daraja |
| Hayot muddati | 50000 soat |
| Kafolat | 5 yil |
| Ramka qopqog'i | Oq va kumush |
| Sertifikatlangan | TUV, Idoralar, ROHS |
Batafsil rasmlar:





Foydalanish:

Shiftni bezash uchun 36 Vt kvadrat kichik panel yashash joyingizni yoritishning chiroyli va zamonaviy usulidir.
Biz haqimizda:


Qadoqlash va yetkazib berish:

Issiq teglar: Shiftni bezash uchun 36w kvadrat kichik panel, Xitoy, etkazib beruvchilar, ishlab chiqaruvchilar, zavod, sotib olish, narx, eng yaxshi, arzon, sotuvda, stokda, bepul namuna











