Mahsulotlar
Fiksturli dimlangan LED troffer chiroq
1. Yuqori yorug'likli nozik PN-Q Flat LED panelli chiroq, pastga yo'naltirilgan yorug'lik 150lm/Vt
2. Yuqori yorqinlik va past susaytiruvchi LED yorug'lik manbai, issiqlik tarqalishi uchun yuqori sifatli alyuminiy ramka.
3. Dimmable mavjud
4. Eng yaxshi sifat 3-5 yil kafolat, 50000 soatdan ortiq xizmat muddati
armatura Qistiriladigan led troffer nuri

Xususiyatlari
1. Yuqori yorug'likli nozik PN-Q Flat LED panelli chiroq, pastga yo'naltirilgan yorug'lik 150lm/Vt
2. Yuqori yorqinlik va past susaytiruvchi LED yorug'lik manbai, issiqlik tarqalishi uchun yuqori sifatli alyuminiy ramka.
3. Dimmable mavjud
4. Eng yaxshi sifat 3-5 yil kafolat, 50000 soatdan ortiq xizmat muddati
Spetsifikatsiya
| Element | Qiymat |
| Rang harorati (CCT) | 3000~5000k |
| Chiroqning yorug'lik samaradorligi (lm/w) | 110/130 |
| Rangni ko'rsatish indeksi (Ra) | 80 |
| Dimmerni qo'llab-quvvatlang | Ha |
| Yaroqlilik muddati (soat) | 50000 |
| Nur manbai | LED |
| Kirish kuchlanishi (V) | 120~277V/347V |
| Chiroqning yorug'lik oqimi (lm) | 3960~6500 |
| Ishlash harorati (daraja) | -25-50 |
| Kafolat (yil) | 5-Yil |
| Hajmi | 603x603mm, 603x1215mm |
| Quvvat | 20~50W |
| O'rnatish usuli | To'xtatilgan, O'rnatilgan, Yuzaki o'rnatish |
| Funktsiya | Dimmable, CCT va Watt sozlanishi, sensor va favqulodda vaziyatlar |
armatura Qistiriladigan led troffer nuri
Ko'proq rasmlar


O'rnatish
LED paneli 10w

TSS
Har qanday savol yoki so'rov yuborishni xohlaysiz!
Savol: Shiftdagi yorug'lik panellari uchun namuna olishni qancha vaqt kutishim mumkin?
Javob: Namuna to‘lovini to‘lab, bizga tasdiqlangan fayllarni yuborganingizdan so‘ng, namunalar 3-5 ish kuni ichida yetkazib berishga tayyor bo‘ladi. Namunalar sizga ekspress orqali yuboriladi va taxminan 5-7 kun ichida yetib boradi.
Savol:. Biz kimmiz?
Javob: Biz Xitoyning Guangdong shahrida joylashganmiz, 2010 yildan boshlab, Shimoliy Amerikaga (66.00 foiz), Shimoliy Yevropaga (25.00 foiz), Sharqiy Yevropaga (3.{{6) sotamiz. }} foiz), Sharqiy Osiyo (2,00 foiz), Janubiy Osiyo (2,{10}} foiz), Janubiy Amerika (00.00 foiz), Yaqin Sharq (00.00 foiz ). Bizning ofisimizda jami 101-200 kishi bor.
Savol: Sifatni qanday kafolatlay olamiz?
Javob: Ommaviy ishlab chiqarishdan oldin har doim ishlab chiqarishdan oldingi namuna; Yuk tashishdan oldin har doim yakuniy tekshirish;
Savol: Bizdan nimani sotib olishingiz mumkin?
A: LED PANEL yoritgichi, LED uch o'tkazmaydigan yorug'lik, LED o'sadigan yorug'lik, LED chiziqli yorug'lik, LED NUJ balandligi, osmon paneli yoritgichi, LED chiziqli chiroq, LED TROFFER, favqulodda vaziyat batareyasini zaxiralash va boshqalar.
Savol: Sizning zavodingiz qancha kvadrat metr?
Javob: 2000 kvadrat metrdan ortiq.
Issiq teglar: armatura dimlangan led troffer chiroq, Xitoy, etkazib beruvchilar, ishlab chiqaruvchilar, zavod, sotib olish, narx, eng yaxshi, arzon, sotuvda, stokda, bepul namuna
-
Yupqa LED chuqurlashtirilgan panel 5000kko'proq ko'rish> -
LED yoritgich panellari devoriko'proq ko'rish> -
600x600 LED paneli 6500kko'proq ko'rish> -
Led shift chiroqlari tekis paneliko'proq ko'rish> -
Ofis shiftining panel chiroqlariko'proq ko'rish> -
Led High Bay 1000w Ekvivalent Forsalesko'proq ko'rish>








