Mahsulotlar
LED panel yoritgichi 620 * 620 mm 40 Vt
• Alyuminiy ramka: led panel chiroq 6063 alyuminiydan foydalanadi, sirt harorati purkagich oq tutqich.
• Lightman led panel yoritgichi yuqori sifatli PS diffuzeridan foydalanadi, yorug'lik teng ravishda tarqaladi va yorug'lik yorqin va yumshoq bo'lib, uni qulay his qiladi.
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. Xitoyda 620 * 620 mm 40w LED panelli yorug'lik ishlab chiqaruvchilari va etkazib beruvchilardan biri hisoblanadi. Bu erda sotiladigan bardoshli mahsulotlarni sotib olishga xush kelibsiz va fabrikamizdan narxlar ro'yxatini oling. Barcha tayyorlangan mahsulotlar yuqori sifat va raqobatbardosh narxga ega.

Mahsulot tavsifi
♦ Ultra-nozik dizayn, LM{2}}80 nominalli SMD LED panel chiroqlari, orqadan yoritilgan emissiya, mukammal yorug'lik bir xilligi
♦ Tezkor ishga tushirish, yumshoq yorug'lik, soya yo'q, miltillash yo'q, ko'zni himoya qilish;
♦ simob yo'q, UV yoki IQ nurlari yo'q, EMI yo'q, to'liq yashil va ekologik jihatdan foydali;
| Quvvat | 40W |
| Lumen chiqishi | 4000lm |
| Yorug'lik samaradorligi | 100lm/w (so'rov bo'yicha 125lm/w) |
| Rang harorati (CCT) | 2700-6500K |
| Rangni ko'rsatish indeksi (CRI) | Ra>80(Ra>90 so'rov bo'yicha) |
| Nurlanish burchagi th/2 | 120 daraja |
| Kirish kuchlanishi | 220-240/100-240VAC |
| Chastotasi | 50/60 Gts |
| Quvvat omili | >0.9 |
| Boshlanish vaqti | 0,1 s dan kam yoki unga teng |
| Haydovchi samaradorligi | >88% |
| Umumiy garmonik buzilish | <15% |
| Xiralashish | 0-10V/PWM/DALI/Fazli kesish soʻrov boʻyicha |
| Material | Alyuminiy + PMMA |
| Himoya darajasi | IP40 |
| O'lchamlari | 620 * 620 * 9 mm |
| Tashqi ko'rinish | Oq/kumush |
| O'rnatish | Ko'milgan / osilgan / sirtga o'rnatilgan |
| Sertifikat | Idoralar, RoHS |
| Yengil parchalanish darajasi | 6000 soat ichida 3% dan kam |
| Hayot muddati | 50 000 soatdan katta yoki unga teng |
| Kafolat | 5 yil |
Batafsil ma'lumot




Ilova

Issiq teglar: LED panelli yorug'lik 620 * 620mm 40w, Xitoy, etkazib beruvchilar, ishlab chiqaruvchilar, zavod, sotib olish, narx, eng yaxshi, arzon, sotuvda, stokda, bepul namuna
-
U-bend 600 mm lyuminestsent trubkasiko'proq ko'rish> -
Yassi kvadrat liniya chiroqlariko'proq ko'rish> -
Ichki yoritish moslashtirilgan panellar Oq rangko'proq ko'rish> -
Suvga chidamli IP44 yassi LED panelli chiroqko'proq ko'rish> -
2x4 LED yorug'lik yuzasiga o'rnatishko'proq ko'rish> -
600 × 600 orqadan yoritilgan LED panelli yorug'likko'proq ko'rish>










