Mahsulotlar

LED kvadrat panel yoritgichi 12 dyuym X 12 dyuym
♦ Uzoq umr: 50,{1}} soatgacha bo'lgan ajoyib ishlash muddati
♦ Nol UV emissiyasi: LED yoritilishi kam infraqizil nur hosil qiladi va UV emissiyasi yo'q.

Mahsulot tavsifi
1.1 fut x 1 fut o'lchamdagi LED kvadrat panel yoritgichi o'ta nozik va tijorat darajasidagi LED chipsetlari bilan yaratilgan. Bu koridor, koridor, yashash xonasi, yig'ilish xonasi, ofis, do'kon, supermarket, ko'rgazma va boshqalar uchun juda mos keladi.
2. LED panelli armatura yopiq quruq muhitda o'rnatilishi mumkin. Samolyot darajasidagi alyuminiy ramkada akril diffuzorli 6500K sovuq oq LED CCT da mavjud.
| Quvvat (Vatt) | 12 vatt |
|---|---|
| Kirish kuchlanishi | % 7b% 7b0}}V AC |
| Yorqinlik | 1000 lumen |
| LED CCT | 6500K sovuq oq |
| Dimlangan | Yo'q |
| IP reytingi | IP20 |
| Atrof-muhit | Quruq joy |
| LED nurlanish burchagi | 180 daraja |
| Uzunlik va kenglik | 11,75 dyuym / 298,45 mm |
| Balandligi | 0, 33 dyuym / 8,38 mm qalin |
| O'rnatish | Chuqur yoki sirt |
PWM/0-10V/DALI o'zgarishi mumkin
Favqulodda vaziyatlar uchun to'plamlar (9-12Vt, 1 soat 2 soat yoki 3 soat davomiylik)
Past kuchlanishli DC12V 24V
Batafsil ma'lumot




Ilova
Ko'rgazmalar, ko'rgazmalar, chakana savdo displeylari uchun yoritish
Chakana savdo do'konlari, restoranlar, klublar, zallar, majlislar zali
Yo'lak, koridor, yashash xonasi
Supermarket yoritgichi
Umumiy ofis yoritgichi
Omborni yoritish
Shaxsiy DIY loyihalari

Issiq teglar: LED kvadrat panelli yorug'lik 12 dyuym x 12 dyuym, Xitoy, etkazib beruvchilar, ishlab chiqaruvchilar, zavod, sotib olish, narx, eng yaxshi, arzon, sotuvda, stokda, bepul namuna







