Mahsulotlar

RGBW 2X2 LED PANEL Chiroq
1. Ultra yupqa, moda dizayni.
2. Yorug'lik manbai sifatida yuqori lümenli SMD2835 LEDlarni qabul qiling.
3. Yumshoq, mos yorug'lik chiqishi uchun kompyuter qopqog'i.

Xususiyatlari
Dimmable: RGB vaqti va tezligi sozlanishi mumkin.
Xushbichim ko'rinish: pishirilgan oq porloq
Ekologik toza va energiya tejamkor
DC ulagichi: Foydalanish oson
| Kirish quvvati | 40W |
| Kirish kuchlanishi | AC 100-240V |
| CRI | >80 |
| CCT | 3000K (WW), 4000K (NW), 5000K (DW), 6000K (CW) |
| Xiralashish | RGBW |
| O'rnatish | Yuzaki o'rnatilgan, to'xtatilgan |
| Muddat | 50,{1}} soatga mo'ljallangan |
| Kafolat | 3 yil cheklangan |
| IP reytingi | IP40 |
| Hajmi | 1195X295MM |
| Og'irligi | 5KG |
Ko'proq rasmlar


O'rnatish
Yupqa LED paneli

TSS:
Savol: To'g'ridan-to'g'ri choyshabni o'rnatish moslamasiga o'rnatilishi mumkinmi?
Javob: Ha, bu yorug'lik T-Grid shiftiga tez o'rnatish uchun to'g'ridan-to'g'ri o'rnatilishi mumkin. va u to'xtatib qo'yilgan, sirt va qatlamli tekis o'rnatish uchun mavjud, ammo aksessuarlar kerak.
Savol: Yashash xonasiga ikkita panelli chiroq o'rnatmoqchiman. Qaysi o'lchamni tavsiya qilasiz? 2x2 fut? 1x4ft yoki 2x4ft?
Javob: Yashash xonangizning o‘lchamini bilmasdan turib aytish qiyin. Men garajim uchun ikkita 2X4 sotib oldim, u kichik, 12 X 20. Ular garajimni yoritganidan mamnunman, yorug'lik juda yorqin yoki juda xira bo'lmasdan.
Issiq teglar: rgbw 2x2 led panel chiroq, Xitoy, etkazib beruvchilar, ishlab chiqaruvchilar, zavod, sotib olish, narx, eng yaxshi, arzon, sotuvda, stokda, bepul namuna

