Mahsulotlar

Rgbw 60×60 48W LED panel yoritgichi
1. Ultra yupqa, moda dizayni.
2. Yorug'lik manbai sifatida yuqori lümenli SMD2835 LEDlarni qabul qiling.
3. Yumshoq, mos yorug'lik chiqishi uchun kompyuter qopqog'i.

Xususiyatlari
1. Yorug'lik manbai sifatida ustun SMD LEDni ishlatish;
2.To'liq yashil va ekologik toza, simob, UV yoki IQ nurlanishini chiqarmaydi va elektromagnit maydonlardan xoli;
3.Tez boshlash, yumshoq yorug'lik, miltillashsiz, soyasiz, ko'zni himoya qilish;
4. Zo'r yorug'lik samaradorligi, kam quvvat sarfi va energiya xarajatlarini sezilarli darajada tejash;
5. Yuqori quvvat koeffitsienti, davlat elektr tarmoqlari mezonlariga to'liq mos keladi;
| LED | SMD5050 |
| Quvvat | 48W |
| Ranglar | RGBW |
| PF | >0.9 |
| Dimmable | mavjud |
| Boshqarish rejimi | IR/2.4G/DMX boshqaruv tizimi |
| Hajmi | 600*600*10MM |
| O'rnatish | To'xtatib turish yoki joylashtirish |
| Og'irligi | 3,8 kg |
| Quvvat omili | >0.9 |
| Material | Alum. |
| MOQ | 1 dona |
| umr ko'rish | 50,{1}} soat |
| Karton hajmini eksport qilish | 65 * 65 * 3 sm |
| Kuchlanish chastotasi | AC85~277V |
| Kafolat | 3 yil |
Ko'proq rasmlar


O'rnatish
Yupqa LED paneli

Ilovalar
Uylarda, ofislarda, restoranlarda, mehmonxonalarda, avtobuslarda, poezdlarda, omborlarda, to'xtash joylarida, maktabda, kutubxonada, fabrikada, omborda, kazinoda, garajda, shifoxonada, savdo markazida, supermarketda, savdo markazida va hokazolarda keng qo'llaniladi.
Issiq teglar: rgbw 60×60 48w led panel chiroq, Xitoy, etkazib beruvchilar, ishlab chiqaruvchilar, zavod, sotib olish, narx, eng yaxshi, arzon, sotuvda, stokda, bepul namuna

