Mahsulotlar
Izolyatsiya qilingan haydovchi bilan dumaloq panelli yorug'lik
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. Xitoyda izolyatsiyalangan haydovchiga ega yumaloq panelli yorug'likning eng yaxshi ishlab chiqaruvchilari va yetkazib beruvchilaridan biridir. Bu erda sotiladigan bardoshli mahsulotlarni sotib olishga xush kelibsiz va fabrikamizdan narxlar ro'yxatini oling. Barcha tayyorlangan mahsulotlar yuqori sifat va raqobatbardosh narxga ega.
Mahsulot xususiyati:
- Izolyatsiya qilingan drayvli dumaloq panelli chiroq energiyani tejaydigan-va har qanday muayyan hududga mos keladigan yoritish imkoniyatlarini taqdim etadi.
- Zamonaviy va nafis dizaynga ega bu chiroq moslamasi har qanday makonga nafislik baxsh etadi.
- Izolyatsiya qilingan drayver barqaror va ishonchli ishlashni kafolatlaydi, bu esa uni uzoq muddatli foydalanish va chidamlilik uchun mos yoritish yechimiga aylantiradi.
Spetsifikatsiya:
| Quvvat | 3W/5W/7W/9W/ |
| Rang harorati (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Chiroqning yorug'lik samaradorligi (lm/w) | 120lm/Vt |
| Rangni ko'rsatish indeksi (Ra) | 80-83Ra yoki 95-98Ra |
| Dimmerni qo'llab-quvvatlang | Triak dimlangan yoki 0-10V dimlangan |
| LED chipi | SMD2835, Epistar, Samsung, Osram |
| Material | Alyuminiy + kompyuter qopqog'i |
| Yaroqlilik muddati (soat) | 50000 |
| Ramka qopqog'i | Oq |
| Kirish kuchlanishi (V) | 85-265V YOKI 12V doimiy, 24V doimiy |
| Kesish o'lchami | 68 mm dan 280 mm gacha |
| Tashqi diametri | 85-300 mm |
| PF | >0.90 |
Batafsil rasmlar:





Foydalanish:

Biz haqimizda:


Qadoqlash va yetkazib berish:

Issiq teglar: Izolyatsiya qilingan haydovchili dumaloq panelli yorug'lik, Xitoy, etkazib beruvchilar, ishlab chiqaruvchilar, zavod, sotib olish, narx, eng yaxshi, arzon, sotuvda, stokda, bepul namuna
-
Kichik yoritgichli devor panellariko'proq ko'rish> -
1500x300 LED paneliko'proq ko'rish> -
12 Vt sirtga o'rnatilgan LED ship paneli yoritgichiko'proq ko'rish> -
2--1 Favqulodda quvvat paneli chiroqchasiko'proq ko'rish> -
Tungi klub uchun RGB LED panel yoritgichiko'proq ko'rish> -
Kvadrat yuzasiga o'rnatiladigan panel yoritgichiko'proq ko'rish>












