Mahsulotlar
Oq dumaloq sirtli o'rnatish moslamasi
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. Xitoyda oq dumaloq sirt o'rnatish moslamasining eng yaxshi ishlab chiqaruvchilari va yetkazib beruvchilaridan biridir. Bu erda sotiladigan bardoshli mahsulotlarni sotib olishga xush kelibsiz va fabrikamizdan narxlar ro'yxatini oling. Barcha tayyorlangan mahsulotlar yuqori sifat va raqobatbardosh narxga ega.
Mahsulot xususiyati:
- Oq dumaloq sirtli o‘rnatish moslamasi zamonaviy va nafis dizaynga ega bo‘lib, u har qanday interyer dizayni loyihasiga urg‘u berishni osonlashtiradi.
- Bu yorug‘lik moslamasi butun makonni bir xil va mo‘l-ko‘l yoritib, yorug‘ va jozibali muhit yaratadi.
- Oʻrnatish usulining soddaligi tufayli har qanday hudud uchun ham qulay, ham amaliy yoritish variantidir.
Spetsifikatsiya:
| Quvvat | 3W/5W/7W/9W/W12W/15W |
| Rang harorati (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Chiroqning yorug'lik samaradorligi (lm/w) | 120lm/Vt |
| Rangni ko'rsatish indeksi (Ra) | 80-83Ra yoki 95-98Ra |
| Dimmerni qo'llab-quvvatlang | Triak dimlangan yoki 0-10V dimlangan |
| LED chipi | SMD2835, Epistar, Samsung, Osram |
| Material | Alyuminiy + kompyuter qopqog'i |
| Yaroqlilik muddati (soat) | 50000 |
| Ramka qopqog'i | Oq |
| Kirish kuchlanishi (V) | 85-265V YOKI 12V doimiy, 24V doimiy |
| Kesish o'lchami | 68 mm dan 280 mm gacha |
| Tashqi diametri | 85-300 mm |
| PF | >0.90 |
Batafsil tasvirlar:





Foydalanish:

Shiftga o'rnatilgan dumaloq LED chiroqning moslashuvchanligidan rohatlaning, bu sizning uyingiz dizayniga nafislik qo'shish uchun juda yaxshi.
Biz haqimizda:


Qadoqlash va yetkazib berish:

Issiq teglar: oq dumaloq sirt o'rnatish moslamasi, Xitoy, etkazib beruvchilar, ishlab chiqaruvchilar, zavod, sotib olish, narx, eng yaxshi, arzon, sotuvda, stokda, bepul namuna
-
Dumaloq 10 Vt panel yoritgichiko'proq ko'rish> -
12 Vt dumaloq LED panelli chiroqko'proq ko'rish> -
Led paneli 60x60ko'proq ko'rish> -
Led tekis panelli yorug'lik yuzasiga o'rnatishko'proq ko'rish> -
Ichki tekis LED panelli yoritishko'proq ko'rish> -
2--1 Favqulodda quvvat paneli chiroqchasiko'proq ko'rish>












