Mahsulotlar

Mini nuqtali yorug'lik moslamasi
1. Oliy CRI 85ra, CRI 95Ra bilan yashash xonasining yoritgichlari.
2. Yuqori yorqinlik va past susaytiruvchi LED yorug'lik manbai, issiqlik tarqalishi uchun yuqori sifatli alyuminiy ramka.
3. Dimmable mavjud.
4. Eng yaxshi sifat 5 yil kafolat, 50000 soatdan ortiq ishlash muddati.
So'rov yuborish
Mahsulotni tanishtirish
Mini nuqtali yorug'lik moslamasi

Xususiyatlari:
| Quvvat | 1W |
| LED yorug'lik manbai | LED SMD |
| Ishlash harorati | -20 daraja - ortiqcha 45 daraja |
| Nur burchagi | Hatto engil ishlash |
| Rang harorati | 3000K/2700K |
| Uy-joy tuzilishi | Tugallangan |
| CRI | >85 |
| IP reytingi | IP20 |
| OEM va ODM | Ha |
| Ishlash muddati | >50,000 soat |
| Sertifikatlash | Idoralar EMC LVD RoHS SAA CB CCC |
| Tugatish rangi | Tekstura oq / qora / cho'tka po'lat / cho'tka alyuminiy |
| Shakl | Dumaloq |
| Material | Alyuminiy qotishmasi va shaxsiy kompyuter |
| Doimiy kuchlanish | 350mA yoki past kuchlanishli kirish |
| Hajmi | 26 * 26 * 19 mm |
| Qirqib olish | 24 mm |
| Chuqurlik balandligi | 20 mm |
| Ilova | Turar joy, loyiha, mehmonxona, vitrin. |
Spetsifikatsiya:
| Quvvat | SIZE | Sifat | QTY |
| 7w | Tashqi: PH90MM Teshik: PH75MM | 5 yil kafolat Quyma alyuminiy PF>90 foiz | 50 birlik/CTN |
| 10w | Tashqi: PH105MM Teshik: PH90MM | ||
| 12w | Tashqi: PH130MM Teshik: PH110MM | ||
| 15W | Tashqi: PH165MM Teshik: PH145MM | ||
| 20w | Tashqi: PH190MM Teshik: PH170MM | ||
| 30w | Tashqi: PH220MM Teshik: PH200MM |
Rang harorati kontrasti:

Mini nuqtali yorug'lik moslamasi uchun ariza:

Mini Dot Light Fitting uchun o'rnatish:

Sertifikatlar
Yotoq xonasi yoritgichlari uchun

TSS:
1-savol. Kotirovkani qachon olishim mumkin?Biz odatda so'rovni olgandan keyin 8 ~ 12 soat ichida taklif qilamiz. Agar siz shoshilinch loyiha bo'lsangiz, iltimos, bizga qo'ng'iroq qiling yoki elektron pochta orqali xabar bering, keyin biz sizga birinchi navbatda javob beramiz.
2-savol. Sifatni tekshirish uchun qanday namuna olsam bo'ladi?
Narx sizning tasdiqlovingizni olgandan so'ng, biz namunaviy narxni olamiz. Miqdori bizning MOQ dan oshib ketishi mumkin bo'lsa, barcha namunaviy xarajatlar buyurtma tasdiqlangandan keyin qaytarilishi mumkin.
Q3. OEM yoki ODM xizmatini taqdim eta olasizmi?
Ha, biz OEM va ODM xizmatlarini taqdim etamiz, biz bundan keyin muhokama qilinganidek siz uchun bozorni eksklyuziv qilishimiz mumkin.
4-savol. Ommaviy ishlab chiqarish uchun etakchi vaqt nima?
Takroriy buyurtma uchun umumiy ishlab chiqarish muddati taxminan 22-28 kun, birinchi buyurtma 35 ~ 40 kun bo'ladi.5-savol. Yetkazib berish shartlari qanday?
Biz EXW, FOB, CIF va boshqalarni qabul qilamiz. Siz o'zingiz uchun eng qulay va tejamkorlaridan birini tanlashingiz mumkin.Issiq teglar: mini nuqta yorug'lik moslamasi, Xitoy, etkazib beruvchilar, ishlab chiqaruvchilar, zavod, sotib olish, narx, eng yaxshi, arzon, sotuvda, stokda, bepul namuna
Keyingi2:
Sovuq oq chiroqlar
So'rov yuborish
Sizga ham yoqishi mumkin

