Mahsulotlar
Ultra yupqa chuqurchaga o'rnatilgan LED yoritgich
1.6,1 x 6,1 dyuym o'lchamdagi shiftdagi kesmaga moslash uchun tayyorlangan.
2. 120 graduslik nur burchagi etarli yoritishni ta'minlaydi.
3.120V AC kuchlanish va 12 vatt elektr energiyasidan foydalanish
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. Xitoyda ultra yupqa chuqurchaga o'rnatilgan yorug'lik chiroqlarini eng yaxshi ishlab chiqaruvchilari va etkazib beruvchilardan biri hisoblanadi. Bu erda sotiladigan bardoshli mahsulotlarni sotib olishga xush kelibsiz va fabrikamizdan narxlar ro'yxatini oling. Barcha tayyorlangan mahsulotlar yuqori sifat va raqobatbardosh narxga ega.

Xususiyatlari
• Kvadratchali chuqurchaga o‘rnatilgan LED panelli yorug‘lik chidamliligi uchun yuqori-zichlikdagi zanglamaydigan po‘latdan kamon mahkamlagichdan foydalanadi.
• Intelligent doimiy{0}}joriy IC drayveri barqaror oqimni ta'minlaydi.
• Ochiq tutashuv, qisqa tutashuv, haddan tashqari yuk, qizib ketish, haddan tashqari oqim, haddan tashqari kuchlanish, yorug'lik, kuchlanishdan himoyalanish va shovqinlarga qarshi-smart IC boshqaruv sxemasi himoyasi.
Mahsulot tavsifi
| Vatt | 4W, 9W, 12W, 15W, 18W, |
|---|---|
| Lumenlar | 270lm, 720lm, 960lm, 1200lm, 1440lm |
| Hajmi | Ø105mm, Ø146mm, Ø177mm, Ø190mm, Ø225mm |
| Chiqib ketish hajmi | Ø96mm, Ø135mm, Ø160mm, Ø178mm, Ø210mm |
| Kirish kuchlanishi | AC110 - 277V |
| CCT | 3000K – 6500K |
| CRI / PF | 80 dan katta yoki unga teng / 90 dan katta yoki teng |
| Kirish | IP20 |
| Dimmable | Ixtiyoriy |
| Harakat sensori | Ixtiyoriy |
Batafsil



Ilova:
Har qanday shiftni qo'llash uchun juda yaxshi.

Issiq teglar: ultra yupqa dafn yoritgichi, Xitoy, etkazib beruvchilar, ishlab chiqaruvchilar, zavod, sotib olish, narx, eng yaxshi, arzon, sotuvda, stokda, bepul namuna












