Mahsulotlar
Ultra yupqa chuqurlashtirilgan LED yoritgich
2. To'liq yorug'lik o'tkazuvchanligini, yorqin va yumshoq nurni ta'minlash uchun yuqori sifatli linzalar

Mahsulot tavsifi
1. LED light source, CRI>85, 120LM/W, energiya tejash va atrof-muhitga do'st
2. To'liq yorug'lik o'tkazuvchanligini, yorqin va yumshoq nurni ta'minlash uchun yuqori sifatli linzalar
3. Izolyatsiya bilan bevosita aloqa qilish uchun IC havo o'tkazmaydigan
Texnik ma'lumotlar
| Diametri | 225 mm |
|---|---|
| Balandligi | 12 mm |
| O'rnatish diametri | 215 mm |
| O'rnatish chuqurligi | 20 mm |
| Ishlash | 18W |
| Yorug'lik oqimi | 1300 lumen |
| Yonish soatlari | 50,{1}} soat |
| Isitish vaqti | Darhol yorug'lik |
| Yengil rang | 2700K |
| Sozlanishi mumkin bo'lgan rang harorati | Yo'q |
| Nur burchagi | 120 daraja |
Batafsil ma'lumot




1. Estetik joziba: Har qanday xonaga ultra yupqa chuqurchaga o'rnatilgan LED yoritgichlar bilan zamonaviy va zamonaviy ko'rinish beriladi.
2. Energiyani tejash: LED yoritgichi an'anaviy yoritishga qaraganda kamroq energiya iste'mol qilganligi sababli energiya xarajatlaringiz kamayadi.
3. Yaxshiroq boshqarish: xiralashtirish funksiyalari va aqlli uy ulanishi tufayli yorug‘likni osongina boshqarishingiz mumkin.
4. Kengaytirilgan funksionallik: oʻta yupqa boʻlgan oʻrnatilgan LED yoritgich boshqa maqsadlar qatorida urgʻu, vazifa va umumiy yoritish uchun ishlatilishi mumkin.
Ilova

Issiq teglar: ultra yupqa chuqurlashtirilgan led yorug'lik, Xitoy, etkazib beruvchilar, ishlab chiqaruvchilar, zavod, sotib olish, narx, eng yaxshi, arzon, sotuvda, stokda, bepul namuna










