Mahsulotlar
Suv o'tkazmaydigan dafn yoritgichi

Mahsulot tavsifi
1. Yoritish tanlovi sifatida suv o'tkazmaydigan chuqurlashtirilgan LED yoritgichlardan foydalanishning bir qancha afzalliklari mavjud. Bu chiroqlar, ayniqsa, ho'l yoki yomg'irli sharoitlarda elektr uzilishi yoki shikastlanish xavfisiz eng yaxshi yoritishni ta'minlash uchun mo'ljallangan. Dushlar, oshxonalar, basseynlar va boshqa nam joylar ulardan foydalanish uchun ideal joylardir.
2. Ushbu chiroqlarning elektr qismlari elementlardan ularning muhrlangan korpuslari bilan himoyalangan. Ular an'anaviy yoritish moslamalariga nisbatan ancha ishonchli va uzoq muddatli muqobildir, chunki ular tezda korroziyaga uchramaydi yoki qisqa tutashuvga uchramaydi.
Texnik xususiyatlari
| Quvvat | 3W/5W/7W/9W/W12W/15W/18W/24W/30W |
| Rang harorati (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Chiroqning yorug'lik samaradorligi (lm/w) | 140lm/Vt |
| Rangni ko'rsatish indeksi (Ra) | 80-83Ra yoki 95-98Ra |
| Dimmerni qo'llab-quvvatlang | Triak dimlangan yoki 0-10V dimlangan |
| Material | Alyuminiy + kompyuter qopqog'i |
| Yaroqlilik muddati (soat) | 50000.000 |
| Ramka qopqog'i | Oq |
| Kirish kuchlanishi (V) | 85-265V YOKI 12V doimiy, 24V doimiy |
| Kesish o'lchami | 68 mm dan 280 mm gacha |
| Tashqi diametri | % 7b% 7b0}% 7dmm |
Ko'proq rasmlar:



Ilova:
Quyidagilar uchun ishlatiladi:
Uy: ovqat xonasi, koridor, yashash xonasi, yotoqxona, oshxona, bog '.
Ofis: majlislar zali, ish maydoni, qabulxona, ko'rgazma zali
Boshqalar: restoranlar, barlar, kafelar, muzeylar, do'konlar va boshqalar.








Issiq teglar: suv o'tkazmaydigan dafn yoritgichi, Xitoy, etkazib beruvchilar, ishlab chiqaruvchilar, zavod, sotib olish, narx, eng yaxshi, arzon, sotuvda, stokda, bepul namuna










