Mahsulotlar
0-10V dimlanishi mumkin bo'lgan ship nuri
1. An'anaviy lampalarga qaraganda 70-90 foiz energiya tejash.
2. 50,{2}} soatdan ortiq uzoq umr.
3. Samarali yorug'lik qo'llanma plitasi tekis tekislik yoritilishini ta'minlaydi.
4. Tashqi ko'rinishi badiiy, o'ziga xos va nafis, atrof-muhitga mos,
5. O'rnatish uchun qulay, u nafaqat yorug'lik, balki yoqimli tuyg'u ham berishi mumkin.
6. Kirish 85-265V AC, izolyatsiyalangan doimiy oqim drayveri.
So'rov yuborish
Mahsulotni tanishtirish

BENWEI LED yoritgichli panellari 1x4 LED paneli, 2x2 LED paneli va 2x4 LED panelini o'z ichiga olgan keng o'lchamlarga ega. Uch vattli tanlanadigan va uchta rangni o'zgartiradigan haroratni tanlash mumkin bo'lgan barchasi birda-bir yechim ham mavjud. Armaturani o'rnatishdan oldin siz mos keladigan quvvatni tanlab, LED ship panelining yorqinligi va yorug'lik chiqishini sozlashingiz mumkin, bu armatura lümenini tartibga soladi. 3 ta rangni sozlash funksiyasi bilan siz bitta armatura rang haroratini birdaniga 5000K kun yorugʻligi, 4000K sovuq oq yoki 3500K neytral oq rangga oʻzgartirishingiz mumkin.
Xususiyat
| Hajmi | 1x4 ft |
| Vatt | 40W |
| Lumenlar | 4400 lumen |
| Rang harorati | 5000K |
| Dimmable | 0-10V tijorat dimmer |
| Kuchlanishi | 120-277V |
| IP reytingi | Suv o'tkazmaydigan; suvga chidamli |
| IC reytingi | ✓ |
| Ilova | Shift paneli / T bar panjarasi |
Rasmlar ko'rsatish













Issiq teglar: 0-10v xira ship yoritgichi, Xitoy, etkazib beruvchilar, ishlab chiqaruvchilar, zavod, sotib olish, narx, eng yaxshi, arzon, sotuvda, stokda, bepul namuna
Oldingi:
Yoritilgan yorug'lik 50W 6500 lümen
Keyingi2:
2x2 FT LED tekis panelli yorug'lik
So'rov yuborish
Sizga ham yoqishi mumkin










