Mahsulotlar
6 dyuymli kvadrat chuqurlashtirilgan LED yoritgich
1.Slim polikarbonat paneli past shipni qo'llash uchun.
2.Yuqori yorqinlik, tekis va porlashsiz yorug'lik chiqishi.
So'rov yuborish
Mahsulotni tanishtirish
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. Xitoyda 6 dyuymli kvadrat yoritgichli yoritgichni eng yaxshi ishlab chiqaruvchilari va etkazib beruvchilardan biri hisoblanadi. Bu erda sotiladigan bardoshli mahsulotlarni sotib olishga xush kelibsiz va fabrikamizdan narxlar ro'yxatini oling. Barcha tayyorlangan mahsulotlar yuqori sifat va raqobatbardosh narxga ega.

Mahsulot tavsifi
• Oq qoplamali ultra yupqa korpus.
• Issiq oq, oddiy oq va sovuq oq ranglarda mavjud.
Texnik xususiyatlari
| Kuchlanishi | 120V AC |
| Vatt | 12W |
| Rang harorati | 4000K (Tabiiy oq) |
| Lumenlar | 900 lumen |
| Nur burchagi | 110daraja |
| Renderlash indeksi | CRI>80 |
| Rangni kesish | Oq |
| IP reytingi | IP20 (nam joylar uchun mos) |
| Dimmable | Ha |
Batafsil



Qo'llash sohalari


Issiq teglar: 6 dyuymli kvadrat chuqurlashtirilgan led yorug'lik, Xitoy, etkazib beruvchilar, ishlab chiqaruvchilar, zavod, sotib olish, narx, eng yaxshi, arzon, sotuvda, stokda, bepul namuna
So'rov yuborish
Sizga ham yoqishi mumkin
-
LED yoritgichli tekis panelko'proq ko'rish> -
1200x600 Led paneli 4000kko'proq ko'rish> -
LED panel yoritgichi 30×30ko'proq ko'rish> -
Tijoriy LED yoritgichli LED paneli UGRko'proq ko'rish> -
0-10V oʻlchamli LED yoritgichiko'proq ko'rish> -
24 Vt kvadrat kunduzgi yorug'lik diodli ship yoritgichiko'proq ko'rish>










