Mahsulotlar
Shiftdagi yorug'lik sinfni yopadi
1. PMMA LGP, qalinligi 3 mm, hech qachon sariq bo'lmaydi.
2. Yuqori yorqinlik 2835smd, 120lm/W dan ortiq.
3. UGR<19 Diffuser, low glare design.

Mahsulot tavsifi
1. PMMA LGP, qalinligi 3 mm, hech qachon sariq bo'lmaydi.
2. Yuqori yorqinlik 2835smd, 120lm/W dan ortiq.
3. UGR<19 Diffuser, low glare design.
| Quvvat | 12W |
| Yorug'lik hajmi (mm) | 100*600*26 |
| Material | Alyuminiy plyus kompyuter va temir |
| LED chipi | SMD |
| Kirish kuchlanishi | 100V~240V |
| Yorug'lik burchagi | 120 daraja |
| CCT | 3000K-6500K |
| CRI | RA 95 dan katta yoki unga teng |
| Xizmat muddati | 50000 soat |
| Sertifikatlash | Idoralar |
| Kafolat | 5 yil |
| Ilova | Mehmonxona, ofis, auditoriya, yashash xonasi, ayvon, yopiq va hokazo. |
Batafsil ma'lumot





Qo'llash sohalari

--Tez yetkazib berish--
Standart namunaviy buyurtma uchun 3 ish kuni.
Ommaviy buyurtma uchun 15 ish kuni.
Tayyorlangan mahsulotlarni SAPR chizish uchun 3 ish kuni,
Prototiplar uchun 7 ish kuni.
Mahsulot tarixi jadvali.
Biz LED Triproof Tubular Light, UGR LED Panel yoritgichi, LED kabi tijorat va sanoat yoritishni maqsad qilib qo'ymoqdamiz
Batten Light LED Lineer Highbay Light va boshqalar.
Issiq teglar: shift yoritgichi sinfni qamrab oladi, Xitoy, etkazib beruvchilar, ishlab chiqaruvchilar, zavod, sotib olish, narx, eng yaxshi, arzon, sotuvda, stokda, bepul namuna
-
2x4 Led panelli yorug'lik 5000kko'proq ko'rish> -
LED studiya yoritgichi 600 Vtko'proq ko'rish> -
Polycab panel yoritgichiko'proq ko'rish> -
Yuqori yorqin LED sirt paneli yoritgichiko'proq ko'rish> -
Shiftni tushirish uchun LED yoritgichlarko'proq ko'rish> -
12V 100Ah Lityum LiFePO4 chuqur aylanish batareyasiko'proq ko'rish>










