Mahsulotlar
Yassi panelli chiroqlar 30x120 Sarg'ish yo'q 160lm / Vt
1. Ushbu yoritilgan LED paneli uchun optik PMMA linzalari, yorug'likni bir xilligini yaxshilaydi, sariq bo'lmaydi.
2. Ultra ingichka va o'ta yorqin, engil oqish va miltillovchi yo'q.
3. Yuqori nurli samaradorlik panellari 160 lm / s, kam quvvat sarfi.
4. CCT va Vatt o'zgarishi mumkin, shuningdek favqulodda holat mavjud, stok uchun oson.
5. UGR<19>19>
Yassi panelli chiroqlar 30x120 Sarg'ish yo'q 160lm / Vt
Barqaror sifat LGT yo'q, sarg'ayish yo'q

Mahsulot xususiyatlari:
1. Ushbu yoritilgan LED paneli uchun optik PMMA linzalari, yorug'likni bir xilligini yaxshilaydi, sariq bo'lmaydi.
2. Ultra ingichka va o'ta yorqin, engil oqish va miltillovchi yo'q.
3. Yuqori nurli samaradorlik panellari 160 lm / s, kam quvvat sarfi.
4. CCT va Vatt o'zgarishi mumkin, shuningdek favqulodda holat mavjud, stok uchun oson.
5. UGR< 19="">
Mahsulot xususiyatlari:
| Kalit so'z | orqa yoritilgan panel nuri |
| Quvvat | 36W 40W 48W |
| PF | 0.9 |
| Hajmi | 300 X 1200 mm |
| Chiroq nurli oqimi (lm) | 160lm / w |
| Materiallar | Alyuminiy qotishmasi + shishasi |
| IP | IP40 |
| Balandligi | 30 mm |
| Ra | 80ra yoki 95ra |
| CCT | 3000/4000/6000K |
| Umr (soat) | 50000 |
| Kafolat | 5 yil |
LED yoritgich paneli uchun ko'proq rasmlar


36w panelni o'rnatish:

Ilova:

TSS:
Savol: LED paneli 60x60 uchun ishlab chiqarish haqida qayerdan bilaman?
Javob: Biz sizning talablaringizni ikki marta tasdiqlaymiz va ommaviy ishlab chiqarishdan oldin sizga namunani yuboramiz.
Ommaviy ishlab chiqarish jarayonida biz sizni har qanday rivojlanish haqida xabardor qilamiz. Bundan tashqari, biz jo'natishdan oldin 100% sifat nazorati qilamiz.
Savol: Isitish elementi mahsulotiga logotipimni chop etish yaxshi emasmi?
Javob: Ha. Iltimos, ishlab chiqarishimizdan oldin bizga rasmiy ravishda xabar bering va birinchi navbatda namunamiz asosida dizaynni tasdiqlang.
Savol: Biz o'z paketimizni loyihalashtira olamizmi yoki o'zimizning logotipimizni 120x30 ga bosib chiqaramizmi?
Javob: Ha! Paket va logotip sizning talablaringiz bo'yicha tayyorlanadi.
Savol: kvadrat panel panelining holatini qanday bilishim mumkin?
Javob: Biz mahsulotni sotib olmaguningizcha material sotib olish, ishlab chiqarish holati, etkazib berish muddati, kuzatuv raqami kabi har qanday ishlab chiqarish jarayoni haqida sizni xabardor qilamiz.
Issiq teglar: yassi panelli yoritgichlar 30x120 sarg'ish yo'q 160lm / w, Xitoy, etkazib beruvchilar, ishlab chiqaruvchilar, fabrika, sotib olish, narx, eng yaxshi, arzon, sotish uchun, zaxirada, bepul namuna












