Mahsulotlar
RGB LED panel yoritgichi 620 * 620 mm 36 Vt
1. Ultra yupqa dizayn: 11 mm
2. Yuqori yorqinlik: LEDlar 5050
3. Eng yaxshi barqaror LED drayveri: Bu LED panelining asosiy elementi va Meanwell drayveri ixtiyoriy bo'lishi mumkin
4. Dimmable: RGB vaqt va tezlikda boshqarilishi mumkin
So'rov yuborish
Mahsulotni tanishtirish

Mahsulot tavsifi
• Yuqori darajadagi alyuminiy qotishma materiallari. Ilg'or anodlangan va oksidlanish bilan ishlov beradigan zamonaviy abadiy rangli alyuminiy ramka. Murakkab dizayn shiftdagi yoritishni yanada oqlangan qiladi.
• Sizning variantlaringiz uchun LED yorug'lik panelining turli o'lchamlari. Shaklning xilma-xilligi (kvadrat, to'rtburchak)
• O‘rnatish oson. Tizim shiftlariga, ofislarga o'rnatish uchun ideal va osilgan armatura sifatida ishlatilishi mumkin.
| Quvvat | 36W |
| Lumen chiqishi | 2880 lm |
| Yorug'lik samaradorligi | 80lm/w |
| Rang harorati (CCT) | RGB(W) |
| Rangni ko'rsatish indeksi (CRI) | Ra>80 |
| Nurlanish burchagi th/2 | 120 daraja |
| Kirish kuchlanishi | 220-240/100-240VAC |
| Chastotasi | 50/60Hz |
| Quvvat omili | >0.9 |
| Boshlanish vaqti | 0.1s dan kam yoki unga teng |
| Haydovchi samaradorligi | >85% |
| Umumiy garmonik buzilish | <15% |
| Xiralashish | Ha |
| Material | Alyuminiy + PMMA LGP |
| Himoya darajasi | IP40 |
| O'lchamlari | 620 * 620 * 10 mm |
| Tashqi ko'rinish | Oq/kumush |
| O'rnatish | Ko'milgan / osilgan / sirtga o'rnatilgan |
Batafsil ma'lumot




Qo'llash sohalari

Issiq teglar: rgb led panel chiroq 620 * 620mm 36w, Xitoy, etkazib beruvchilar, ishlab chiqaruvchilar, zavod, sotib olish, narx, eng yaxshi, arzon, sotuvda, stokda, bepul namuna
So'rov yuborish
Sizga ham yoqishi mumkin
-
6500k 600mm X 600mm LED panelli yorug'likko'proq ko'rish> -
LED panel yoritgichi 30×30ko'proq ko'rish> -
1200x600 LED panelli chiroqko'proq ko'rish> -
LED paneli orqadan yoritilganko'proq ko'rish> -
Ko'milgan kvadrat yupqa LED panelli chiroqlarko'proq ko'rish> -
RGB LED to'xtatilgan ship yoritgichiko'proq ko'rish>










