Mahsulotlar
Bog'lanishi mumkin bo'lgan LED ish joyi yoritgichi
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. Xitoyda bog'langan led ish joyi yoritgichlarining eng yaxshi ishlab chiqaruvchilari va yetkazib beruvchilaridan biridir. Bu erda sotiladigan bardoshli mahsulotlarni sotib olishga xush kelibsiz va fabrikamizdan narxlar ro'yxatini oling. Barcha tayyorlangan mahsulotlar yuqori sifat va raqobatbardosh narxga ega.
Xususiyat:
- Bog‘lanadigan LED ish joyi yoritgichi mustahkam konstruksiya va uzoq xizmat muddatiga ega bo‘lgan LED lampalar tufayli eng talabchan ish sharoitlariga ham bardosh berishga mo‘ljallangan.
- Bog‘lanadigan LED ish joyi yoritgichi ajoyib yorqinlikka ega bo‘lib, u barcha loyihalaringiz va uy yumushlaringiz uchun yetarlicha yorug‘lik beradi.
- Siz o'zingizning ehtiyojlaringiz va texnik xususiyatlaringizga moslashtirilgan buyurtma yoritish tizimini yaratish uchun ko'plab chiroqlarni osongina bir-biriga ulashingiz mumkin.
Spetsifikatsiya:
| Quvvat | 20W 30W 40W 50W |
| Yorug'lik samaradorligi | >110 lm/w |
| Nur manbai | SMD 2835, Epistar |
| Ishlash harorati | -40-45 daraja |
| CCT | 3000K, 4000K,5000K,6000K |
| CRI | 80~83 |
| IP | IP65 suv o'tkazmaydigan |
| IK darajasi | 07 |
| Hayot muddati | 50000 SOAT |
| Kirish kuchlanishi | 85-265V AC |
| G'avvos | Ichki quvvat manbai |
| Xiralashish | YO'Q |
| Nur farishtasi | 360 daraja |
| PF | >0.95 |
| Kafolat | 5 yil |
Batafsil tasvirlar:



Foydalanish:

Biz haqimizda:


Qadoqlash va yetkazib berish:

Issiq teglar: Bog'lanadigan led ish joyi yoritgichi, Xitoy, etkazib beruvchilar, ishlab chiqaruvchilar, zavod, sotib olish, narx, eng yaxshi, arzon, sotuvda, stokda, bepul namuna












