Mahsulotlar
Ilgak bilan ulang va o'ynang LED vaqtinchalik ish chirog'i
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. Xitoyda vaqtinchalik ish chirog'i bilan vilka va o'ynatishning eng yaxshi ishlab chiqaruvchilari va yetkazib beruvchilaridan biri hisoblanadi. Bu erda sotiladigan bardoshli mahsulotlarni sotib olishga xush kelibsiz va fabrikamizdan narxlar ro'yxatini oling. Barcha tayyorlangan mahsulotlar yuqori sifat va raqobatbardosh narxga ega.
Xususiyat:
- O‘rnatishni tezlashtiradigan Plug and Play funksiyamizdan foydalanib, siz mutlaqo muammosiz-tasvirga ega bo‘lasiz.
- Dizaynga kiritilgan ilgak tufayli LED ishchi chiroqni osongina osib qo‘yish va istalgan joyga joylashtirish mumkin.
- Vaqtinchalik ishlovchi LED yoritgichimiz yordamida siz bir zumda yorqin va samarali yoritishdan bahramand bo‘lishingiz mumkin. Bu yorug'lik vazifani samarali bajarish uchun ideal.
Spetsifikatsiya:
| Quvvat | 20W 30W 40W 50W 60W |
| Yorug'lik samaradorligi | >110 lm/w |
| Nur manbai | SMD 2835, Epistar |
| Ishlash harorati | -40-45 daraja |
| CCT | 3000K, 4000K,5000K,6000K |
| CRI | 80~83 |
| IP | IP65 suv o'tkazmaydigan |
| IK darajasi | 07 |
| Hayot muddati | 50000 SOAT |
| Kirish kuchlanishi | 85-265V AC |
| G'avvos | Ichki quvvat manbai |
| Xiralashish | YO'Q |
| Nur farishtasi | 360 daraja |
| PF | >0.95 |
| Kafolat | 5 yil |
Batafsil tasvirlar:



Foydalanish:

Har qanday qorong‘u va tor ish joyini yorug‘ va yaxshi{0}}yoritilgan muhitga aylantiring, “Plug and Play with Hook” LED Vaqtinchalik ish chirog‘i.
Biz haqimizda:


Qadoqlash va yetkazib berish:

Issiq teglar: ilgak bilan ulang va o'ynang vaqtinchalik ish chirog'i, Xitoy, etkazib beruvchilar, ishlab chiqaruvchilar, zavod, sotib olish, narx, eng yaxshi, arzon, sotuvda, stokda, bepul namuna












