Mahsulotlar
100 Vt portlash-oʻtkazmaydigan yorugʻlik
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. Xitoyda 100 Vt quvvatga ega portlashga-eng yaxshi yorug'lik ishlab chiqaruvchilari va yetkazib beruvchilaridan biridir. Bu erda sotiladigan bardoshli mahsulotlarni sotib olishga xush kelibsiz va fabrikamizdan narxlar ro'yxatini oling. Barcha tayyorlangan mahsulotlar yuqori sifat va raqobatbardosh narxga ega.
Xususiyat:
1. 100 Vt quvvatli portlash{2}}o‘tkazmaydigan yorug‘lik xavfli muhitda yorqin va xavfsiz yoritishni ta’minlash uchun maxsus ishlab chiqilgan.
2. Bardoshli va ishonchli konstruksiyaga ega boʻlgan bu chiroq hatto eng ogʻir sharoitlarga ham bardosh bera oladi va uzoq-uzoq ishlashni taʼminlaydi.
3. Energiya-tejamkor LED texnologiyasiga ega bu chiroq nafaqat energiya sarfini tejaydi, balki atrof-muhitga ta'sirni kamaytirishga ham yordam beradi.
Spetsifikatsiya:
| Rang harorati (CCT) | 2700k-6500k |
| Kirish kuchlanishi (V) | AC100-305V |
| Dimmer | Yo'q |
| Yaroqlilik muddati (soat) | 50000 |
| CRI (Ra>) | 80 |
| IP reytingi | IP 66 |
| Ishlash muddati (soat) | 50000 |
| Mahsulot nomi | Portlash |
| Quvvat | 100W-300W |
| Rang | Sariq ramka |
| Yorug'lik samaradorligi (I/W) | 120 lm/w |
Batafsil tasvirlar:



foydalanish:

Biz haqimizda:


Qadoqlash va yetkazib berish:

Issiq teglar: 100w portlashdan himoyalangan{1}}chiroq, Xitoy, etkazib beruvchilar, ishlab chiqaruvchilar, zavod, sotib olish, narx, eng yaxshi, arzon, sotuvda, zaxirada, bepul namuna












