Mahsulotlar
Projektorlar
1.Galogen lampalar yordamida projektorlar bilan solishtirganda 90 foizgacha energiya tejash.
2. An'anaviy deşarj lampalaridan foydalanadigan yoritgichlarga nisbatan 45 foizgacha energiya tejash.
3.Yorqin, mustahkam va bardoshli.
4.Yorqinlikning bir hil taqsimlanishi va kamaygan porlashi
Projektorlar

Mahsulot tavsifi
1.Galogen lampalar yordamida projektorlar bilan solishtirganda 90 foizgacha energiya tejash.
2. An'anaviy deşarj lampalaridan foydalanadigan yoritgichlarga nisbatan 45 foizgacha energiya tejash.
3.Yorqin, mustahkam va bardoshli.
4.Yorqinlikning bir hil taqsimlanishi va kamaygan porlashi
5,5 yil kafolat.
| Rang harorati | 4000 K |
| Nur chiqarish burchagi | 120 daraja |
| Nominal kuchlanish | 240 V/AC |
| Min./maks. chastota | 50/60 Gts |
| Chiroq turi |
SMD |
| Chuqurlik | 60 mm |
| Min. Rangni ko'rsatish indeksi (CRI) | 80 |
| Min. harorat qarshiligi | -20 daraja |
| Maks. harorat qarshiligi | 50 daraja |
| Material | alyuminiy |
| IP himoyasi klassi | IP 66 |
| Min./maks. nominal kuchlanish | 220/240 V/AC |
Batafsil rasm tafsilotlari

Murakkab sovutgich dizayni. Ilmiy dizayn og'ir alyuminiy sovutgich, mukammal issiqlik tarqalishi, uzoq umr.
Issiqlik moslamasi qanotlarini maxsus qiling. Ko'proq issiqlik chiqarishga yordam bering.

Ilova

TSS
1.Menga qanchalik katta projektör kerak?
To'fon chiroqlari talab qilinadi700 dan 1300 lumengacha. Chiroqlar qanchalik yorqinroq bo'lsa, ular shunchalik ko'p lumen chiqaradi va sizning makoningiz xavfsizroq bo'ladi.
2.100W LED sel nuri nimaga teng?
1000 Vt. 100 Vt chiqishi a ga ekvivalentdir1000 Vt standart projektor. Halojenli muqobil bilan solishtirganda 30,{1}} uzaytirilgan chiroqning ishlash muddatini taklif qiluvchi bu mustahkam yorug'lik moslamasi energiya sarfini 80 foizgacha tejaydi.
3.Qaysi biri yorqinroq 100w yoki 200w?
The200 Wlampochkalar 100 Vt lampalardan ko'ra ko'proq yorqinlik bilan yonadi.
4.Projektör qancha maydonni qamrab oladi?
Shunday qilib, bitta ustundagi yoritgichlar montaj balandligidan taxminan to'rt baravar ko'p maydonga xizmat qilishi mumkin - kvadrat.
5.Ochiq sel chiroqlari qanday hisoblanadi?
Armaturani gorizontaldan kamida 30 daraja pastga va yoritilgan maydonning 2/3 qismiga yo'naltirish tavsiya etiladi.
Issiq teglar: projektörlar, Xitoy, etkazib beruvchilar, ishlab chiqaruvchilar, zavod, sotib olish, narx, eng yaxshi, arzon, sotuvda, stokda, bepul namuna
-
Quyosh xavfsizlik chiroqlari Ochiq quyoshli toshqin nurla...ko'proq ko'rish> -
Yopiq minish arenasi uchun Led chiroqlarko'proq ko'rish> -
LED sel chiroqlariko'proq ko'rish> -
Quyosh xavfsizligi nuriko'proq ko'rish> -
6500K kuchli yorug'lik yoritish sanoatiko'proq ko'rish> -
Shiftni o'rnatish uchun LED 2x4ft tekis panelli yorug'likko'proq ko'rish>










