Mahsulotlar
LED Flood Light Industrial
1.Uzoq xizmat muddati - texnik xizmat ko'rsatish xarajatlarini kamaytiradi.
2.Tez-tez yoqish va o'chirish lampalarga salbiy ta'sir ko'rsatmaydi.
3.Bosimlarni tenglashtirish valfi bilan.
4..Aluminiy korpus, qotib qolgan oynadan yasalgan old oyna.
LED yorug'lik nuri sanoat

Yuqori quvvatli LED sel chiroqlari keng maydonni yoritadigan juda kuchli chiroqlardir. Bu juda yorqin chiroqlar Tijoriy yoritish moslamalarida qo'llaniladi va yuqori lümen soniga ega. Shunday qilib, yuqori quvvatli LED sel chiroqlari sezilarli miqdorda yorug'likni ta'minlaydi. Vatt va lümen soni bir xil emasligini unutmang. Yorug'likning yorqinligi lümenlarda o'lchanadi, lekin yorug'lik manbasining energiya iste'moli vattlarda o'lchanadi.
Mahsulot tavsifi
1.Uzoq xizmat muddati - texnik xizmat ko'rsatish xarajatlarini kamaytiradi.
2.Tez-tez yoqish va o'chirish lampalarga salbiy ta'sir ko'rsatmaydi.
3.Bosimlarni tenglashtirish valfi bilan.
4..Aluminiy korpus, qotib qolgan oynadan yasalgan old oyna.
| Rang harorati | 4000 K |
| Nur chiqarish burchagi | 115 daraja |
| Nominal kuchlanish | 240 V/AC |
| Min./maks. chastota | 50/60 Gts |
| Chiroq turi | LED |
| Chuqurlik | 60 mm |
| Min. Rangni ko'rsatish indeksi (CRI) | 80 |
| Min. harorat qarshiligi | -20 daraja |
| Maks. harorat qarshiligi | 40 daraja |
| Material | Alyuminiy / shisha / plastmassa |
| IP himoyasi klassi | IP 65 |
| Min./maks. nominal kuchlanish | 220/240 V/AC |
Batafsil rasm tafsilotlari


Ilova

TSS
1.LED sel nuri nima qiladi?
To'fon chiroqlari, ularning nomidan ko'rinib turibdiki, hududni yorug'lik bilan to'ldirish uchun ishlatiladi. Bu kosmosga juda ko'p sun'iy yorug'lik kiritishning eng yaxshi usuli.
2. LED yoritgichni suv toshqini yoritgichidan nimasi bilan farq qiladi?
LED proyektori deb ataladigan nuqtali yorug'lik manbai barcha yo'nalishlarda bir tekis yorug'lik berishi mumkin. Uning yorug'lik diapazoni erkin o'zgartirilishi mumkin.
3. Qachon projektordan foydalanishim kerak?
Devor rasmlari, arxitektura tafsilotlari, landshaft elementlari yoki ko'rgazma qismlari kabi ba'zi narsalarga e'tiborni jalb qilish uchun spotlightdan foydalaning. Avtoturargohlar, sahnalar, omborlar, yo'llar va keng tarqalgan, barqaror yoritishni talab qiladigan boshqa joylar kabi kattaroq joylarni yoritish uchun projektördan foydalaning.
Issiq teglar: led sel engil sanoat, Xitoy, etkazib beruvchilar, ishlab chiqaruvchilar, zavod, sotib olish, narx, eng yaxshi, arzon, sotuvda, stokda, bepul namuna
-
A19 Rangni o'zgartiruvchi LED lampochkako'proq ko'rish> -
50w LED projektörko'proq ko'rish> -
Traktor toshqin chiroqlariko'proq ko'rish> -
Led sensorli suv toshqini chiroqlariko'proq ko'rish> -
Harakat sensori bilan Meikee Led Flood Lightko'proq ko'rish> -
Amber Led Ochiq suv toshqini chiroqlariko'proq ko'rish>









