Mahsulotlar
1000 Vt LED baland chiroq
Integratsiyalashgan AL korpusi issiqlik tarqalishini tezlashtiradi
90% dan ortiq yorug'lik o'tkazuvchi optik shisha
Qisqa tutashuv / haddan tashqari oqim / haddan tashqari harorat / haddan tashqari kuchlanishdan himoyalangan IP65 drayveri

Mahsulot xususiyati
1. Ko'p chipli o'rnatilgan yagona modulning noyob yoritish dizayni bilan yorug'lik manbai sifatida yagona kuchli LEDdan foydalanish; Yuqori issiqlik o'tkazuvchanligi, past yorug'lik parchalanishi, sof ranglar va og'ir soyaga ega bo'lmagan mukammal import qilingan yarimo'tkazgich chipini tanlash.
2. Issiqlik moslamasi alyuminiy strukturasini birlashtirgan noyob fazani o'zgartirish texnologiyasini qabul qiladi, issiqlikni samarali uzatadi, shu bilan tananing haroratini pasaytiradi, LED chipi va quvvat drayverining ishlash muddatini ta'minlaydi.
Texnik xususiyatlari:
| Kirish kuchlanishi | AC 100-277V / 50-60Hz |
| LED turi | SMD/COB |
| LED quvvati | 1-10W(CREE) 1-3W(TD) |
| Umumiy quvvat iste'moli | 200W |
| Yorug'lik oqimi (±5%) | 19000 lm |
| Rang harorati (CCT) | 2700-5000K |
| Reflektorning nurlanish burchagi (ixtiyoriy) | 45 daraja / 90 daraja / 120 daraja |
| Ranglarni ko'rsatish indeksi (CRI) | CRI>80 |
| Chiroq samaradorligi | >90% |
| LED yorug'lik samaradorligi | 95-105lm/Vt |
| Quvvat faktori (PF) | >0.95 |
Batafsil rasm tafsilotlari






Ilova
1. Futbol stadioni, basketbol stadioni, tennis korti, golf maydoni va boshqalar uchun qo'llaniladi.
2. Landshaft chiroq, hovli yoritgichi uchun ishlatiladi.

Issiq teglar: 1000w led yuqori bay chiroq, Xitoy, etkazib beruvchilar, ishlab chiqaruvchilar, zavod, sotib olish, narx, eng yaxshi, arzon, sotuvda, stokda, bepul namuna
-
Harakat sensori bilan LED ombor yoritgichiko'proq ko'rish> -
Portlashdan himoyalangan baland ko'rfazko'proq ko'rish> -
Oziq-ovqat mahsulotlarini qayta ishlash NSF IP69K LED Hig...ko'proq ko'rish> -
Led Ufo High Bay chiroqlariko'proq ko'rish> -
Ombor yoritgichiko'proq ko'rish> -
Kvadrat NUJ Led High Bay Lightko'proq ko'rish>










