Mahsulotlar
150 Vt quvvatga ega LED baland chiroqlar
MOQ 1 dona, loyihalaringizni barcha turdagi LED yoritgichlarni taqdim eting, bir martalik xizmat
170lm/Vt Philip Led Chip & Mean Well 7 yillik kafolat bilan
OEM va ODM turlari NUJ Led High Bay Light Siz uchun maxsus
Mahsulot taqdimoti:

Mahsulot xususiyati:
Yaxshi issiqlik tarqalishi bilan sof alyuminiy
60 daraja / 90 daraja / 120 daraja burchakli variant
IP65 suv o'tkazmaydigan, 7-yil kafolat
Yorqinlikka qarshi funksiya
Qadoqlash strukturasi kam yorug'lik susayishi, yuqori yorug'lik samaradorligi, energiya tejash va atrof-muhitni muhofaza qilish afzalliklariga erishadi;
Chiroqlarning ishlash muddatini ta'minlash;
Kristalli linzalar turli vaziyatlarda yorug'lik ehtiyojlarini qondirish uchun yorug'likni taqsimlash uchun ishlatiladi;
Chiroq uzoq muddatli ish burchagi tebranish muhitida o'zgarmasligini ta'minlash uchun burchakni qulflash moslamasini qabul qiladi;
Mahsulot spetsifikatsiyasi:
| Model: | BW-HBLA-200V |
| Vatt uchun lumen: | 140lm/w |
| Quvvat: | 200w |
| Kuchlanishi: | AC85-265V |
| Chastotasi: | 50-60 gts |
| Quvvat faktori: | >0.90 |
| Rang harorati: | 2700~6500K |
| Led chipi: | 315 dona Philips SMD3030 |
| Muddat: | >50,{1}} soat |
| Yorqinlik: | 28000lm |
| CRI: | >80 |
| Nur burchagi: | 60 daraja / 90 daraja / 120 daraja |
| Saqlash harorati: | -30 ~ 55 daraja |
| IP reytingi: | IP65 |
| Kichraytiriladigan: | 0-10V yoki Fazali kesish|Da Li ixtiyoriy |
| Uy-joy: | Tugatish / alyuminiy quyma korpus |
| O'rnatish: | Ilgak / ko'zni o'rnatish (standart), marjonlarni o'rnatish, sirtga o'rnatish |
| Mahsulot hajmi: | Ø400*180mm |
| Sof og'irlik: | 5,8 kg |
| Paket hajmi: | 475 * 470 * 195 mm |
| Miqdor/karton: | 1 dona / karton |
| Brutto vazni: | 6,8 kg |
| Kafolat: | 5 yil |
| Haydovchi: | Mean Well Yoki Idoralar haydovchisi ixtiyoriy |
Batafsil ma'lumot:
Xitoyning ufo yoritgichi an'anaviy metall-galoidli chiroqlar uchun mukammal o'rnini bosadi, u energiyani 2 barobardan ko'proq tejashga qodir va xizmat muddati an'anaviy metall-galoidli chiroqlarga qaraganda 3 baravar ko'proq.
BW 8 yildan ortiq tajribaga ega bo'lgan ombor yoritish moslamalari zavodi
Biz OEM va ODM turdagi tashqi makon uchun 50 Vt dan 1500 Vt gacha bo'lgan uy-joy LED chiroqlarini,
raqobatbardosh narxda 7 yillik kafolat bilan.



NUJli LED High Bay Light Umumiy ilovasi:
NUJ yoritgichli ombor yoritgichi past ko'rfaz tijorat ilovalari, jumladan chakana va katta qutilar do'konlari, avtosalonlar, gimnaziyalar, omborlar va ishlab chiqarish uchun eng mos keladi. ustaxona, garaj, supermarket, do'kon, sport zali, savdo majmuasi, pullik stansiya, ko'rgazma zallari, sport zali, stadion, tog'-kon sanoati, temir yo'l vokzali, restoran, savdo maydonchalari va shiftlari baland bo'lgan boshqa har qanday sanoat yoki savdo ob'ekti.

Issiq teglar: 150 vattli yuqori dafna chiroqlari, Xitoy, etkazib beruvchilar, ishlab chiqaruvchilar, zavod, sotib olish, narx, eng yaxshi, arzon, sotuvda, stokda, bepul namuna
-
Harakat sensori yorug'lik quruvchilar omboriko'proq ko'rish> -
240 vattli yuqori quvvatli LED chiroqlarko'proq ko'rish> -
LED baland chiroqko'proq ko'rish> -
Dock Lights Loading Bay LED ish chirog'iko'proq ko'rish> -
26 vattli T8 LED muzlatgichli quvurlarko'proq ko'rish> -
Bluetooth bilan 24V 60Ah lityum-ion batareyako'proq ko'rish>









