Mahsulotlar
Led High Bay 1000w ekvivalenti
Mahsulot taqdimoti:

Mahsulot xususiyati:
LED UFO High Bay yorug'lik manbai sifatida malakali super yorqin LEDni qabul qiladi, bu barqaror, uzoq umr va UV va IR emissiyasi yo'q.
Maxsus ishlab chiqilgan alyuminiy korpus issiqlikni mukammal boshqarish bilan zamonaviy va moda.
Meanwell HBG seriyali drayveri bilan integratsiyalangan, past kuchlanishli doimiy oqim drayveri tomonidan quvvatlanadi, bu xavfsizlik, energiya tejash va uzoq umrga ega. IP65 suv o'tkazmaydigan va 5 yil kafolat.
Ilova: tashqi yoritish, reklama yoritgichi, sayt yoritgichi, dekorativ yoritish, tunnel yoritgichi, kvadrat yoritgich, zavod yoritgichi va boshqalar.
Mahsulot spetsifikatsiyasi:
| LED dvigatel | Yuqori sifatli SMD3030 chipi |
| Mavjud vatt | 80w, 100w, 120w, 150w, 200w, 250w |
| Quvvat omili | >0.95 |
| Atrof-muhit harorati | -20 daraja ~ plyus 40 daraja |
| Mavjud kuchlanishlar | AC100-277V 50/60Hz standarti |
| Lumen chiqishi | 80w: 10400lm|100w: 13000lm|120w: 15600lm|150w: 19500lm|200w: 26000lm|250w: 32500lm |
| IP reytingi | IP65 |
| Nurning burchaklari | 120 daraja |
| CRI | >80 |
| Samaradorlik | 130 lm/w, Maks.160lm/w |
| CCT | 3000~6500K |
| Sertifikatlar | SAA, C-Tick, LM79, Idoralar, RoHS |
O'lchamlari:
Batafsil:




LM80 Philips SMD3030 LED chipi
Median useful life L70>50,000soat;
L90>20,000soat


Yuqori sifatli Meanwell
HBG haydovchi
IP65 suv o'tkazmaydigan
Miltillashsiz
Yorqinlik yo'q
7 yil kafolat


Mikroto'lqinli pech sensori / karartma funktsiyasi
IP65 suv o'tkazmaydigan sensori yordamida 5,8 GHz mikroto'lqinli pech texnologiyasi, barqaror aniqlash ko'rsatkichi va uzoq umr ko'rish
1-10V avtomatik karartma va ON/OFF xiralashtirishni qo‘llab-quvvatlang
Aniqlash zonasi Maks. 16m*8m (D*H)
O'rnatish

Braket o'rnatish

Sozlanishi

To'xtatib turish

To'xtatib turish
Issiq teglar: led yuqori bay 1000w ekvivalenti, Xitoy, etkazib beruvchilar, ishlab chiqaruvchilar, zavod, sotib olish, narx, eng yaxshi, arzon, sotuvda, stokda, bepul namuna













