Mahsulotlar
Led Lineer Warehouse High Bay Led yorug'lik
Mahsulot taqdimoti:

Mahsulot xususiyati:
LED Linear High Bay og'ir anodlangan, ekstrudirovka qilingan alyuminiydan tayyorlangan bo'lib, u har qanday taomni tayyorlay oladi. T
u nozik ishlab chiqilgan armatura issiqlikni tarqatadi va LEDlarni yillar va yillar davomida salqin va to'g'ri saqlaydi.
Aeroport, avtosalon, ta'lim, sog'liqni saqlash, tarqatish, gimnaziyalar, sanoat va omborxonalar, dam olish va jamoat joylarida keng qo'llaniladi.
Mahsulot spetsifikatsiyasi:
| LED dvigatel | Yuqori sifatli 2835 yoki 5630 chiplar |
| Mavjud vatt | 80W, 100W, 120W, 150W, 200W |
| Quvvat omili | >0.95 |
| Atrof-muhit harorati | -20 daraja ~ plyus 45 daraja |
| Mavjud kuchlanishlar | AC100-240V 50/60Hz standarti |
| Lumen chiqishi | 80W: 11200lm|100W: 14000lm|120W: 16800lm|150W: 21000lm|180W: 25200w|200Vt: 28000lm |
| IP reytingi | IP65 |
| IK | IK10 |
| Nurning burchaklari | 120 daraja |
| CRI | >80 |
| Samaradorlik | 140 lm/w, Maks.160lm/w |
| CCT | 3000~6500K |
| Sertifikatlar | TUV, SAA, CB, D-Mark, Idoralar, RoHS |
Batafsil:
O'lchamlari:




LM80 LED SMD2835 chiplari
Median useful life L70>50,000soat;
L90>20,000soat


Yuqori sifatli Meanwell
HLG haydovchi
IP65 suv o'tkazmaydigan
Miltillashsiz
Yorqinlik yo'q
7 yil kafolat


Mikroto'lqinli pech sensori / karartma funktsiyasi
IP65 suv o'tkazmaydigan sensori yordamida 5,8GHz mikroto'lqinli pech texnologiyasi, barqaror aniqlash ko'rsatkichi va uzoq umr ko'rish
1-10V avtomatik karartma va ON/OFF xiralashtirishni qo‘llab-quvvatlang
Aniqlash zonasi Maks. 16m*8m (D*H)
O'rnatish

Yuzaki o'rnatish qavslari

To'xtatib turish

devorga o'rnatilgan
Issiq teglar: led chiziqli ombor yuqori bay led yorug'lik, Xitoy, etkazib beruvchilar, ishlab chiqaruvchilar, zavod, sotib olish, narx, eng yaxshi, arzon, sotuvda, stokda, bepul namuna
-
400 vattli yuqori quvvatli LED chiroqlarko'proq ko'rish> -
Yuqori haroratli yuqori dafna LED yoritgichiko'proq ko'rish> -
Dezinfeksiya uchun 254nm Uv Led Light 200w 100wko'proq ko'rish> -
Led Leaner High Bay chiroqlariko'proq ko'rish> -
Energiyani tejaydigan omborlarni yoritish uchun echimlarko'proq ko'rish> -
30 Vt binafsha rangli LED projektörko'proq ko'rish>













