Mahsulotlar
Ufo 150 vatt qora o'rnatilgan Led High Bay
Yorug'lik samaradorligi: 150lm/w
LEDlar: SMD2835
CRI: >70>80
Kirish: AC200-240V
Haydovchi brendi: Philips
Nur burchagi: 60 daraja / 90 daraja / 120 daraja
Dimmable: variant uchun 1-10V
Mikroto'lqinli pech sensori: variant uchun
IP darajasi: IP65
Mahsulot taqdimoti:

Mahsulot xususiyati:
Yangi ishlab chiqilgan 150 Vt quvvatli yuqori quvvatli yorug'lik tejamkor turdagi, quyma alyuminiydan- va kompyuter ob'ektividan tayyorlangan. yorug'lik moslamalarida haddan tashqari qiymatga ega bo'lish imkonini beruvchi arzon narxlardagi yuqori lumen chiqishini ta'minlash.
Chiroyli ko'rinish, ilg'or issiqlik tarqalish dizayni, yuqori yorug'lik samaradorligi, 160lm / w gacha.
Yuqori energiya tejash va atrof-muhitni muhofaza qilish, uzoq umr ko'rish, 50000 soatdan ortiq.
1-10V karartma va mikroto'lqinli sensori variantlari, himoya klassi IP65.
Flibs, Meanwell drayveri ham variantlar uchun.
Mahsulot spetsifikatsiyasi:
| Model raqami | BW-150W-U12 |
| LED quvvati | 150W |
| Nur samaradorligi | 150lm/w |
| Chip brendi | SMD 2835 diodlari |
| Kirish kuchlanishi | AC200-240V |
| Materiallar | Alyuminiy korpus va kompyuter linzalari/shisha |
| Ob'ektiv nurlanish burchagi | Philips / Xitoy brendi |
| Aksessuarlar | Ixtiyoriy uchun shaxsiy kompyuter/alyuminiy reflektor Brack et ixtiyoriy 1-10V karartma, ixtiyoriy uchun mikroto'lqinli pech |
| CRI | >70>80 |
| PF | >0.95 |
| CCT | 3000/4000/5000/5700k |
| LEDning ishlash muddati | >50,000soat |
| Ishlash harorati | -30 daraja - ortiqcha 45 daraja |
| IP reytingi | IP65 |
| O'rnatish | Ilgak o'rnatish / marjonlarni o'rnatish / qavs o'rnatish |
| Hajmi | PH 285x152 mm |
| GWkg | 3,1 kg |
| Qadoqlash hajmi | 365x365x185 mm |
Batafsil:
150W High Bay chiroqlari o'lchami

Kompyuter linzalari bilan NUJ LED High Bay 150W
Ob'ektiv 60/90/120 darajali variantlarga ega, o'tkazuvchanlik juda yuqori, turli mijozlar va turli joylarning ehtiyojlarini qondiradi.

Reflektorli LED NUJ baland ko'rfazi
Reflektorda opsiya uchun kompyuter/alyuminiy mavjud, porlashni kamaytirish, energiyani tejash va yuqori unumdorlikni oshirish uchun ufo-ledli baland maydonlar uchun reflektordan foydalaning, turli yoritish ilovalari asosida 60/90/120 daraja linzalar taqdim etiladi.

NUJ LED High Bay Light tuzilishi

LED High Bay 150W yorug'lik aksessuarlari
GS LIGHT yuk tashish narxini tejash uchun kichikroq qadoqlash hajmini olish uchun uchburchak kanca bilan ta'minlaydi.
Xavfsiz arqon sizning o'rnatishingizni yanada kuchli xavfsizlikka ishonch hosil qiling.

High Bay LED yorug'lik mikroto'lqinli sensori
Variantlar uchun masofadan boshqarish pulti bilan Mikroto'lqinli pechni ta'minlaymiz
Harakat sensori yuqori balandlikdagi LED chiroqlari biroz qo'shimcha xarajat qiladi. Shuning uchun, ba'zi tijorat joylari bir xil LED afzalliklarini taklif qilganda arzonroq variantlarni o'rnatishi mumkin.
Ammo harakat sensori xususiyati bilan siz uzoq muddatda ko'proq elektr narxini tejashingiz mumkin. avtomatik ravishda yoqilishi va o'chirilishi yoki past darajadagi yorug'likni kamaytirishi mumkin.

Ilova:
Yuqori dafnali yoritgichlar ombor, fabrika, gimnaziya, ko'rgazma, kurs, aeroport, tashqi reklama, metro stantsiyasi kabi turli xil joylarda ishlatilishi mumkin.
O'rnatish usuli:

Issiq teglar: ufo 150 vatt qora o'rnatilgan led yuqori bay, Xitoy, etkazib beruvchilar, ishlab chiqaruvchilar, zavod, sotib olish, narx, eng yaxshi, arzon, sotuvda, stokda, bepul namuna
-
Rangni o'zgartiruvchi LED yorug'likli shiftli panellarko'proq ko'rish> -
High Bay Led do'kon chiroqlariko'proq ko'rish> -
Ufo 150w Led High Bayko'proq ko'rish> -
Zavod ombori sanoat yoritgichi NUJ Led High Bay Lightko'proq ko'rish> -
Floodlight kriket maydonchasiko'proq ko'rish> -
A60 B22ko'proq ko'rish>











