Mahsulotlar
NUJ Led High Bay150 vatt qora o'rnatilgan
Yorug'lik samaradorligi: 150lm/w
LEDlar: SMD2835
CRI: >70>80
Kirish: AC200-240V
Haydovchi brendi: Philips
Nur burchagi: 60 daraja / 90 daraja / 120 daraja
Kichraytiriladigan: 1-10V variant uchun
Mikroto'lqinli pech sensori: variant uchun
IP darajasi: IP65
Mahsulot taqdimoti:

Mahsulot xususiyati:
Yangi ishlab chiqilgan yuqori balandlikdagi 150 Vt yorug'lik - bu quyma alyuminiy va kompyuter linzalaridan tayyorlangan iqtisodiy turdagi. yorug'lik moslamalarida haddan tashqari qiymatga ega bo'lish imkonini beruvchi arzon narxlardagi yuqori lumen chiqishini ta'minlash.
Chiroyli ko'rinish, ilg'or issiqlik tarqalish dizayni, yuqori yorug'lik samaradorligi, 160lm / w gacha.
Yuqori energiya tejash va atrof-muhitni muhofaza qilish, uzoq umr ko'rish, 50000 soatdan ortiq.
1-10V xiralashtirish va mikroto‘lqinli datchik variantlari, himoya klassi IP65.
Flibs, Meanwell drayveri ham variantlar uchun.
Mahsulot spetsifikatsiyasi:
| Model raqami | BW-150W-U12 |
| LED quvvati | 150W |
| Nur samaradorligi | 150lm/w |
| Chip brendi | SMD 2835 diodlari |
| Kirish kuchlanishi | AC200-240V |
| Materiallar | Alyuminiy korpus va kompyuter linzalari/shisha |
| Ob'ektiv nurlanish burchagi | Philips / Xitoy brendi |
| Aksessuarlar | Ixtiyoriy uchun shaxsiy kompyuter/alyuminiy reflektor Brack et ixtiyoriy 1-10V karartma, ixtiyoriy uchun mikrotoʻlqinli pech |
| CRI | >70>80 |
| PF | >0.95 |
| CCT | 3000/4000/5000/5700k |
| LEDning ishlash muddati | >50,000soat |
| Ishlash harorati | -30 daraja - ortiqcha 45 daraja |
| IP reytingi | IP65 |
| O'rnatish | Ilgak o'rnatish / marjonlarni o'rnatish / qavs o'rnatish |
| Hajmi | PH 285x152 mm |
| GWkg | 3,1 kg |
| Paket hajmi | 365x365x185 mm |
Batafsil:
150W High Bay chiroqlari o'lchami

Kompyuter linzalari bilan NUJ LED High Bay 150W
Ob'ektiv 60/90/120 darajali variantlarga ega, o'tkazuvchanlik juda yuqori, turli mijozlar va turli joylarning ehtiyojlarini qondiradi.

Reflektorli LED NUJ baland ko'rfazi
Reflektorda variantlar uchun shaxsiy kompyuter/alyuminiy mavjud, porlashni kamaytirish, energiyani tejash va yuqori unumdorlikni oshirish uchun ufo-ledli baland bo'shliqlar uchun reflektordan foydalaning, turli yoritish ilovalari asosida 60/90/120 daraja linzalar taqdim etiladi.

NUJ LED High Bay Light tuzilishi

LED High Bay 150W yorug'lik aksessuarlari
GS LIGHT yuk tashish narxini tejash uchun kichikroq qadoqlash hajmini olish uchun uchburchak kanca bilan ta'minlaydi.
Xavfsiz arqon sizning o'rnatishingizni yanada kuchli xavfsizlikka ishonch hosil qiling.

High Bay LED yorug'lik mikroto'lqinli sensori
Variantlar uchun masofadan boshqarish pulti bilan mikroto'lqinli pechni ta'minlaymiz
Harakat sensori yuqori balandlikdagi LED yoritgichlari biroz qo'shimcha xarajat qiladi. Shuning uchun, ba'zi tijorat joylari bir xil LED afzalliklarini taklif qilganda arzonroq variantlarni o'rnatishi mumkin.
Ammo harakat sensori xususiyati bilan siz uzoq muddatda ko'proq elektr narxini tejashingiz mumkin. avtomatik ravishda yoqilishi va o'chirilishi yoki past darajadagi yorug'likni kamaytirishi mumkin.

Ilova:
Yuqori ko'rfazli yoritgichlar ombor, fabrika, gimnaziya, ko'rgazma, kurs, aeroport, tashqi reklama, metro stantsiyasi kabi turli xil joylarda ishlatilishi mumkin.
O'rnatish usuli:

Issiq teglar: Ufo led yuqori bay150 vatt qora o'rnatilgan, Xitoy, etkazib beruvchilar, ishlab chiqaruvchilar, zavod, sotib olish, narx, eng yaxshi, arzon, sotuvda, stokda, bepul namuna
-
110 mm uzunlikdagi LED yoritgichko'proq ko'rish> -
240 vattli yuqori quvvatli LED chiroqlarko'proq ko'rish> -
High Bay Led Retrofitko'proq ko'rish> -
IP65 suv o'tkazmaydigan uch o'tkazmaydigan yorug'likko'proq ko'rish> -
Dumaloq diskli LED moduliko'proq ko'rish> -
Ko'p rangli dimlangan rangni o'zgartiruvchi LED lampalarko'proq ko'rish>











