Mahsulotlar
Kriket uchun 500 vattli LED stadion chiroqlari
* 180 lm/Vt balandlikdagi ochiq sport yoritgichi kriket chiroqlari.
*Meanwell LED Drivers,AC185~305V,PF>0,95,THD<15%.
* 30 daraja / 60 daraja / 90 daraja × 135 daraja nur burchaklari va mukammal bir xillik.

Mahsulot tavsifi
* 180 lm/Vt balandlikdagi ochiq sport yoritgichi kriket chiroqlari.
*Meanwell LED Drivers,AC185~305V,PF>0,95,THD<15%.
* 30 daraja / 60 daraja / 90 daraja × 135 daraja nur burchaklari va mukammal bir xillik.
*Ultra past nurli parchalanish<10% in 5 years. L70>50,000soat.
| Quvvat | 80W/100W/150W/200W/400W/500W |
| Rang harorati (CCT) | 3000K 4000K 5000K 6000K |
| Chiroqning yorug'lik samaradorligi (lm/w) | 150lm/Vt |
| Rangni ko'rsatish indeksi (Ra) | % 7b{0}}Ra 95-98Ra |
| Suv o'tkazmaydigan; suvga chidamli | IP65 IP66 IP67 |
| Dimmerni qo'llab-quvvatlang | Triak dimlanadi yoki 0-10V dimlanadi |
| LED chipi | SMD2835, Epistar, Samsung, Osram, Meanwell |
| Material | Alyuminiy + kompyuter qopqog'i |
| Yaroqlilik muddati (soat) | 50000 |
| PF | 0.95 |
| Kirish kuchlanishi (V) | 85-265V AC yoki 100-140V AC |
| LED haydovchi | Izolyatsiya qilingan va miltillovchisiz |
Batafsil ma'lumot


Ilova

TSS:
1. Sizning asosiy mahsulot qatoringiz nimadan iborat?
Biz asosan led dastur sinflari va sanoat yoritish moslamalarini ishlab chiqaramiz. Kundalik hayotni o'z ichiga olgan ichki yoritish. (Led baland bo'yli yorug'lik, led projektör, LED ko'cha chiroqlari, LED tashqi xavfsizlik yoritgichi, LED paneli, LED trubkasi, yonilg'i quyish shoxobchasi yoritgichi, chiziqli chiziqli yorug'lik, tashqi bug 'taytlari va led Fri-proof chiroq va boshqalar.)
2. Biz o'z paketimizni loyihalashtira olamizmi yoki o'z logotipimizni futbol maydonida chiroqlar bilan chop eta olamizmi?
Ha! Paket va logotip sizning talablaringiz bo'yicha tayyorlanadi.
3. Fabrikangizning asosiy xizmati nima?
Biz 11 yildan ortiq vaqt davomida futbol stadioni chiroqlariga e'tibor qaratamiz!
4. Hovli uchun stadion chiroqlari uchun mamlakatimizga olib kirish uchun arzon yuk narxi bormi?
Kichik buyurtma uchun ekspress eng yaxshi bo'ladi, ommaviy buyurtma uchun dengiz kemasi yo'li eng yaxshisidir, lekin ko'p vaqt talab etadi.
Shoshilinch buyurtmalar uchun biz ekspress, katta miqdorda havo orqali taklif qilamiz.
5. Stadion sel yoritgichi uchun zavod yoki savdo shirkatisiz?
Biz zavodmiz, biz OEM xizmatlarini taqdim etamiz.
Issiq teglar: Kriket uchun 500 vattli led stadion chiroqlari, Xitoy, etkazib beruvchilar, ishlab chiqaruvchilar, zavod, sotib olish, narx, eng yaxshi, arzon, sotuvda, stokda, bepul namuna
-
180lm/Vt 1000w Led Floodlight Led sport yoritgichiko'proq ko'rish> -
LED Sud Ledi LED 200-2000Wko'proq ko'rish> -
Motera Sport stadionining suv toshqini chiroqlariko'proq ko'rish> -
Tennis kortining LED yoritgichlariko'proq ko'rish> -
Futbol LED chiroqlariko'proq ko'rish> -
Ochiq basketbol yoritish tizimiko'proq ko'rish>









