Mahsulotlar
900w LED stadion chirog'i
ENERGIYANI TEJYALASH
UZOQ UMR
SUPER YORQINLIK
CHEGIRMA MUVOFIQ
Har bir modul 500 Vt
Moslashuvchan va portativ
So'rov yuborish
Mahsulotni tanishtirish

Tavsif
900w LED Stadion Flood Light Supper Bright
Xususiyatlari
- ENERGIYANI TEJYALASH
- UZOQ UMR
- SUPER YORQINLIK
- CHEGIRMA MUVOFIQ
- Har bir modul 500 Vt
- Moslashuvchan va portativ
Parametr
| 900w led stadion chirog'i | |
| Element raqami | BW-FL-900W |
| Quvvat | 100W 200W 300W 400W 500W 600W 800W 1000W mavjud |
| Yorug'lik oqimi | 150lm/Vt |
| Nur manbai | SMD 3030 |
| Nurning parchalanish darajasi | 25,000h 30 foizdan kam yoki unga teng |
| Ra | >80 |
| PF | 0 dan katta yoki unga teng.95 |
| Haydovchi | MEANWELL |
| Nur burchagi | 20 daraja 40 daraja 60 daraja 80 daraja 120 daraja Majburiy emas |
| Nominal hayot | 50,000h dan katta yoki unga teng |
| CCT | 3000K - 6500K hammasi mavjud |
| Ishlash harorati | -40 ~ plyus 50 daraja |
| Kirish quvvati | 100-265V AC |
| IP tezligi | IP66 |
| Kafolat | 3-5 yil |
| Sertifikat | Idoralar, ROHS, ISO9001, ISO9002 |
| Ilova | Avtoturargoh, bilbordlar, stadion, maydon, ko'kalamzorlashtirish va boshqalar |
| To'lov shartlari | TT, Western Union, L/C va boshqalar tomonidan |
| MOQ | 1 dona |
Batafsil rasmlar:












Ilova




Issiq teglar: 900w led stadion yoritgichi, Xitoy, etkazib beruvchilar, ishlab chiqaruvchilar, zavod, sotib olish, narx, eng yaxshi, arzon, sotuvda, stokda, bepul namuna
Keyingi2:
800W LED stadion nuri
So'rov yuborish
Sizga ham yoqishi mumkin
-
1000 Vt Ledli toshqinli lampochkako'proq ko'rish> -
600w Led stadion nuriko'proq ko'rish> -
Yopiq voleybol maydonining yoritilishiko'proq ko'rish> -
Ochiq sport maydonchasi LED yoritgichiko'proq ko'rish> -
Ochiq tennis korti LED yoritgichiko'proq ko'rish> -
300 Vt ekvivalent LED sel nuriko'proq ko'rish>










