Mahsulotlar
Arena yoritish
So'rov yuborish
Mahsulotni tanishtirish
Xususiyat:
1
2. Bizning arenamiz yorug'ligi bardoshli va suv o'tkazmaydigan qurilishi har qanday ob-havo sharoitida uzoq vaqt - so'nggi o'yinni ta'minlaydi.
3
Shikastlanish:
| Kuch | 300W/400W/500W/600/800W/1000W |
| Kirish kuchlanishi | AC90-305V 5060Hz |
| Yorqin samaradorlik | 125- 150 lm / w |
| Kct |
3000K/4000K/6500K |
| Pf | >0.90 |
| Jovar | > 70 |
| Umrbod | 50000 |
| Ish harorati | -30 ~ 50 daraja |
| Ip | IP65 |
| LED haydovchisi | Har qanday boshqa brendlar qabul qilingan |
| LED | 2835 LED, Epiar yoki 3030, Filips |
|
Bir ozchilik |
1-10v / Dali ixtiyoriy |
To'liq rasmlar:



Foydalanish:



Biz haqimizda:


Qadoqlash va etkazib berish:

Issiq teglar: Arena yoritish, Xitoy, etkazib beruvchilar, zavod, sotib olish, sotib olish, narx, arzon, arzon, sotuv uchun, bepul namuna
So'rov yuborish
Sizga ham yoqishi mumkin
-
100w makkajo'xori lampochkasiko'proq ko'rish> -
UV lampochkali chivin qotiliko'proq ko'rish> -
2700k lampochkako'proq ko'rish> -
Super Bright 50W LED makkajo'xori lampochkasiko'proq ko'rish> -
UV T8 LED quvur chiroqlariko'proq ko'rish> -
V shakli 8 oyoqli integratsiyalangan Led Tube Light Led S...ko'proq ko'rish>












