Mahsulotlar
Atletik maydon yorug'ligi
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. Xitoyda sport maydonchasi yorug'ligini eng yaxshi ishlab chiqaruvchilar va etkazib beruvchilardan biri hisoblanadi. Bu erda sotiladigan bardoshli mahsulotlarni sotib olishga xush kelibsiz va fabrikamizdan narxlar ro'yxatini oling. Barcha tayyorlangan mahsulotlar yuqori sifat va raqobatbardosh narxga ega.
Xususiyat:
1. Biz taqdim etayotgan sport maydonlari yoritgichlari turli o'lchamdagi sport maydonlari uchun mos keladigan yorqin va barqaror yoritishga ega bo'lishi uchun mo'ljallangan.
2. Bizning chiroqlarimiz ob-havo sharoitlariga-bardoshli va mustahkam tuzilishi tufayli elementlarga bardosh bera oladigan darajada mustahkam va bardoshlidir.
3. Bizning chiroqlarimiz energiya-tejamkor va tejamkor{2}} bo‘lgani uchun ular sport inshootingizni saqlash va ishlatish bilan bog‘liq xarajatlarni minimallashtirishga yordam beradi.
Spetsifikatsiya:
| Quvvat | 300W/400W/500W/600/800W/1000W |
| Kirish kuchlanishi | AC90-305V 5060Hz |
| Yorug'lik samaradorligi | 125- 150lm/w |
| CCT |
3000K/4000K/6500K |
| PF | >0.90 |
| CRI | > 70 |
| Hayot muddati | 50000 |
| Ishlash harorati | -30 ~ 50 daraja |
| IP | IP65 |
| Led haydovchi | Meanwell va boshqa har qanday brendlar qabul qilinadi |
| LED | SMD 2835 LED, EPISTAR yoki SMD 3030, Philips |
|
Dimmable |
1-10V/DALI ixtiyoriy |
batafsil tasvirlar:



Foydalanish:



Biz haqimizda:


Qadoqlash va yetkazib berish:

Issiq teglar: Atletik maydon yoritgichi, Xitoy, etkazib beruvchilar, ishlab chiqaruvchilar, zavod, sotib olish, narx, eng yaxshi, arzon, sotuvda, stokda, bepul namuna
-
LED futbol stadioni chiroqlariko'proq ko'rish> -
Basketbol maydoni uchun portativ chiroqlarko'proq ko'rish> -
Motera stadionining svetodiodli chiroqlariko'proq ko'rish> -
Beysbol maydoni uchun portativ chiroqlarko'proq ko'rish> -
LED Flood Lampochka 2000wko'proq ko'rish> -
180000lm Arena suv toshqini chiroqlariko'proq ko'rish>












