Mahsulotlar
Kriket stadioni yoritish dizayni
Modulli tuzilish.
Oson yig'iladigan zaxira 50 Vt yagona modul 100 Vt -1000 Vt
Bir nechta burchaklar mavjud (60 daraja, 90 daraja va 70 daraja *145 daraja).
150 lm/w gacha bo'lgan juda samarali.
SMD5050 , 5 yil kafolat.

Mahsulot to'plami:150 lm/w gacha bo'lgan yuqori samaradorlik darajasi. IP66 bo'yicha suv o'tkazmaydigan, 5 yil kafolat. 50 Vt, 100 Vt, 150 Vt, 200 Vt, 240 Vt, 300 Vt, 400 Vt, 500 Vt, 600 Vt, 800 Vt yoki 1000 Vt quvvatga ega modullarda taqdim etiladi. Bir nechta nur burchaklari mavjud, ular orasida nosimmetrik 60 daraja, 90 daraja va 70 daraja x 1 nur burchaklari mavjud.
Xususiyatlari:
- Modulli tuzilish.
- Oson yig'iladigan zaxira 50 Vt yagona modul 100 Vt -1000 Vt
- Bir nechta burchaklar mavjud (60 daraja, 90 daraja va 70 daraja *145 daraja).
- 150 lm/w gacha bo'lgan juda samarali.
- SMD5050 , 5 yil kafolat.
- Qo'llash shartlari yanada xilma-xil bo'lib, bir nechta o'rnatish teshiklari taqdim etiladi.
- U shaklidagi aylanadigan qavsdagi vint teshigi nur burchagini 0 darajadan 180 darajaga o'zgartirish imkonini beradi.
- IP66 korroziyaga chidamli, suv o'tkazmaydigan, changga chidamli va portlashdan himoyalangan.
- Barcha armatura to'plami yaxshi issiqlik tarqalishiga, past haroratga va uzoq umrga ega.
- Kichikroq va engilroq qadoqlash, arzonroq yuk va bozor raqobatbardoshligi.
| Element NO. | BW-FL-1000W |
| Kirish kuchlanishi | 100-265V AC |
| Vatt | 1000W |
| Yorug'lik oqimi | 150,000 Lumen |
| Yorug'lik samaradorligi | 150LM/Vt |
| Lihgt manbasi | SMD 5050 |
| Hajmi |
792 mm * 632 mm * 215 mm |
| Og'irligi | 19,6 kg |
| Ekvivalent | 4000 Vt HP ekvivalenti |
| CCT | 2700K/3000K/ 4000K/ 5000K/ 5700K/ 6500K |
| Nur burchagi | 60 daraja / 90 daraja / 70 daraja X145 daraja / ixtiyoriy |
| Quvvat omili | >0.95 |
| Rangni ko'rsatish indeksi | Ra70 (Ra80, Ra90 ixtiyoriy) |
| optik linzalar | Kompyuter linzalari (optik daraja) |
| IP va IK reytingi | IP66/IK08 |
| Sertifikatlangan | Idoralar/ROSH/ISO9001 |
| Ishlash harorati / namlik | -45 dan ortiqcha 50 ° C / @Ta=25 ° C gacha |
| Kafolat | 5 yil Kafolat |
| Nominal xizmat muddati | 50,000 ortiqcha soat |
Batafsil tasvirlar:





Konfiguratsiya:



TSS
1-savol. Sizning chiroqlaringiz qanday kafolatga ega?
A1: Biz chiroqlarga besh yillik kafolat beramiz.
Q2.Sifatni qanday ta'minlaysiz, aniq?
A2: QCning uchta protsedurasi taqdim etiladi: xom ashyo uchun, ishlab chiqarishning ikkinchi qismi va 12-soatlik davrdan keyin yakuniy QC sinovi uchun.
3-savol: Kafolat muddati davomida sifat bilan bog'liq muammolar mavjud bo'lsa, nima qilishim kerak?
A3: Boshlash uchun dalil sifatida video yoki fotosuratni yozib oling va uni bizga yuboring. Sizga yangilarini behuda beramiz.
4. OEM yoki ODM qabul qilinadimi?
A4: Ha, biz OEM va ODM xizmatlarini taqdim etamiz. Yoritgich ham, quti ham brending bilan moslashtirilishi mumkin.
5-savol: Namunalarni to'ldirish uchun qancha vaqt ketadi? Keng tarqalgan ishlab chiqarish haqida nima deyish mumkin?
A5: Odatda, namunalar 5-7 kun ichida tayyorlanadi. Miqdor ommaviy ishlab chiqarish muddatini aniqlaydi.
Qanday savdo kafolatini taklif qilasiz?
A6: Mahsulot sifatini 100 foiz saqlash Kechiktirilgan yetkazib berishdan 100 foiz himoya Siz tanlagan miqdor uchun 100 foiz to‘lovni himoya qilish.
Issiq teglar: kriket stadioni yoritgichi dizayni, Xitoy, etkazib beruvchilar, ishlab chiqaruvchilar, zavod, sotib olish, narx, eng yaxshi, arzon, sotuvda, stokda, bepul namuna
-
Harakat sensori B22 LED lampochkasiko'proq ko'rish> -
Ochiq LED basketbol maydonchasi chiroqlariko'proq ko'rish> -
Ochiq havoda LED Badminton korti nuriko'proq ko'rish> -
400 Vt suv toshqiniko'proq ko'rish> -
1500 vattli sport nuriko'proq ko'rish> -
12 volt 12ah qayta zaryadlanuvchi batareyako'proq ko'rish>










