Mahsulotlar

IP66 LED Sport stadioni yoritgichi
* 150lm/w gacha bo'lgan yuqori lümen samarali.
* Meanwell drayveri yuqori ishlash, alohida haydovchi qutisi dizayni, issiqlik tarqalishi va texnik xizmat ko'rsatish uchun yaxshiroq ta'minlaydi.
So'rov yuborish
Mahsulotni tanishtirish

Mahsulot tavsifi
● Qolib quyma alyuminiy issiqlik moslamasi og'irlikni kamaytiradi va sovutishni tezlashtiradi
● Turli ilovalar uchun nurli linzalar imkoniyatlari mavjud
● Ajoyib LED chipidan foydalanilgan; Armatura samaradorligi uchun vatt uchun 140-150 lumen
● zanglamaydigan po'latdan yasalgan vintlarni ishlatish
| LED quvvati: | 300W, 500w, 800w, 1000w, 1500w |
| Kafolat: | 5 yil |
| Yorug'lik samaradorligi: | >130 lm/W |
| Kirish kuchlanishi: | AC110-277V |
| Nur manbai: | LED SMD 3030 |
| Haydovchi: | Meanwell PF>0.95 |
| Rang harorati: | 3000-6500 K |
| Nur burchagi: | 60 daraja / 90 daraja, 15 daraja / 30 daraja / 60 daraja, 15 daraja / 30 daraja |
| IP darajasi: | IP65 |
| Materiallar: | Alu.% 2bPC |
| Hajmi (mm): | ph450*463*220mm, ph565*652*352mm, ph640*730*390 |
Batafsil


Ilova
Tashqi yoritish
Sport zali yoritgichi
Golf kurslari
Fasad yoritgichi
Maydon, park, binolar devori, jamoat maydoni, landshaft va boshqalar

Issiq teglar: ip66 led sport stadioni yoritgichi, Xitoy, etkazib beruvchilar, ishlab chiqaruvchilar, zavod, sotib olish, narx, eng yaxshi, arzon, sotuvda, stokda, bepul namuna
Oldingi:
250w LED stadion yoritgichi
So'rov yuborish
Sizga ham yoqishi mumkin

