Mahsulotlar
LED Yuqori Chiqish Stadion Flood Light
1. Aylanadigan modul, modul yuqoriga va pastga 15 daraja aylanadi.
2.Uzaytirilgan og'ir yuk o'rnatish braketi 360 marta aylanish imkonini beradi.
3.IP65 suv o'tkazmaydigan, changga chidamli, portlashdan himoyalangan va korroziyaga qarshi.
LED Yuqori Chiqish Stadion Flood nuri

Xitoyda 1000 Vt quvvatga ega LED yoritgichlar ishlab chiqaruvchilari va yetkazib beruvchilari, LED Stadion Floodlights stadionlar yoki sport maydonchalari, marshall hovlilari, katta / ochiq joylar va yuqori mast yoritgichlari uchun ideal yoritish variantidir.
Mahsulot tavsifi
1. Aylanadigan modul, modul yuqoriga va pastga 15 daraja aylanadi.
2. Professional yorug'lik taqsimoti talabini qondirish uchun 20 daraja / 40 daraja / 60 daraja / 90 daraja /140 * 100 daraja / 120 daraja kompyuterni o'z ichiga olgan burchaklar bilan bir nechta optik linzalar tanlovi mavjud.
3. 360 daraja aylanish imkonini beruvchi og'ir yuklarni o'rnatish uchun cho'zilgan braket.
4. Katta radiatsiya maydoniga ega bo'lgan sovutish qanotlarini qabul qiladi, mukammal issiqlik tarqalish ko'rsatkichi. Fins engil va ishonchli,
yuk tashish / o'rnatish va texnik xizmat ko'rsatish uchun juda qulay.
5.IP65 suv o'tkazmaydigan, changga chidamli, portlashdan himoyalangan va korroziyaga qarshi.
| Mahsulot turi | LED Yuqori Chiqish Stadion Flood nuri |
| Quvvat | 1000W |
| Kirish kuchlanishi | AC 100-277V 50/60Hz |
| Lumenlar | 160,000LM |
| Yorug'lik samaradorligi | 160LM/Vt |
| Nur manbai | Lumileds SMD5050 |
| CRI | >80 |
| KELVIN (CCT) | 3000K/4000K/5000K/5700K/6500K |
| Nur burchagi | 20 daraja / 40 daraja / 60 daraja / 90 daraja / 140 × 100 daraja / Sutli kompyuter 120 daraja |
| DIMMABLE | Kichraytirilmaydigan / o'zgartirilmaydigan |
| Haydovchi kuchi | Meanwell / Sosen |
| Quvvat omili | >0.95 |
| IP reytingi | IP65 |
Batafsil ma'lumot


Ilova

Yuqori ustunli yorug'lik maxsus yorug'lik tarqalishini va qorong'u joylarni olib tashlashni ta'minlaydigan aylanadigan modullar bilan maxsus ishlab chiqilgan. ko'pincha saqlash joylari, arenalar, stadionlar, sport maydonchalari, golf maydonchalari, ishlab chiqarish ob'ektlari, neft konlari, xavfsizlik yoritgichlari va boshqa joylarda ishlatiladi.
Issiq teglar: LED yuqori quvvatli stadion sel yoritgichi, Xitoy, etkazib beruvchilar, ishlab chiqaruvchilar, zavod, sotib olish, narx, eng yaxshi, arzon, sotuvda, stokda, bepul namuna
-
Led Stadium Light 1000w 180lm/Vtko'proq ko'rish> -
Voleybol maydonchasi uchun LED tashqi yoritishko'proq ko'rish> -
Sport yorug'lik moslamalari modullari Stadion Led Sport p...ko'proq ko'rish> -
Industrial High Bay yoritish moslamalariko'proq ko'rish> -
Yopiq basketbol maydonchasi LED yoritgichiko'proq ko'rish> -
Yoritish texnologiyasining cho'chqa farovonligi va ishlas...ko'proq ko'rish>











