Mahsulotlar
Sport maydoni uchun LED proyektor nuri
1. The LED Flood Light Football Stadium Lights Lumileds 5050 SMD, light energy saving 180LM/W high brightness and higher color rendering index >Ra80.
2. Professional anti-to'kilmasin qopqog'i, to'kilgan yorug'likni samarali nazorat qilish va yorug'lik ifloslanishidan qoching.
3. MEANWELL markali ELG seriyali doimiy oqim ta'minoti, yuqori samaradorlik, past issiqlik, yuqori doimiy oqim aniqligi.
4.Noyob tuzilma, yuqori samaradorlik va energiya tejash, yashil va atrof-muhitni muhofaza qilish.
5. Himoya darajasi IP67, zarba qarshiligi IK08, qarshilik darajasi 17 kuch, tashqi qattiq muhitdan qo'rqmaydi
sport maydoni uchun led proyektor nuri

Mahsulot xususiyatlari:
Uchta texnik yangilik
Yuqori quvvatli LED issiqlik moslamasi an'anaviy 400 Vt dan 1000 Vt natriy chiroqni mukammal darajada almashtirdi, bu energiya tejovchi zamonaviy innovatsiya issiqlik batareyasi bozoridagi bo'shliqni to'ldiradi.
MIC LED-ning to'rtta patentlangan texnologiyasi: HDT, fermuarli, siqilgan quvur yuqori quvvatli LED issiqlik moslamasini engilroq, o'rnatish oson, tuzilishi mustahkam, super issiqlik tarqalishi.
Modulli dizayn, quvvatni xilma-xil qilish, mahsulot qatorini boyitish.
Buckle FIN patentlangan dizayni
Issiqlik trubkasi va massiv alyuminiy qanotlarni sovutish texnologiyasi LEDlarning haroratini samarali ravishda pasaytiradi va chiroqning ishlash muddatini uzaytiradi.
Mahsulot spetsifikatsiyasi sport yorug'lik led 1000w:
| Element | BW-A400 |
| Xizmat | Shuningdek, biz 100w 200w 300w 400w 500w led sel nuri bilan ta'minlaymiz |
| Quvvat iste'moli | 400W |
| Chiroq lumen | >40000lm |
| LED markasi | AQSh LEDlari |
| LED lyumen | 130-140lm/w |
| Kirish kuchlanishi | AC85-265V, 50-60Hz |
| Quvvat omili | >0.95 |
| Rang harorati | 2700-6500K |
| O'rnatish turi | Ruxsat etilgan o'rnatish vidasi |
| Nur nuri | 25 daraja, 45 daraja, 60 daraja, 90 daraja, 120 daraja |
| THD | <> |
| Rangni ko'rsatish indeksi | >80 |
| Chiroq materiallari | Alyuminiy issiqlik moslamasi va optik linza |
| Chiroqning ishlash muddati | >50,{1}}soat |
| IP reytingi | IP67 |
| Sof vazn (kg) | 15.5 |
| Mahsulot hajmi (mm) | Dia 374 * 497 |
| Paket hajmi (mm) | 490*490*590 |
Sportlight led 1000w tafsilotlari:


Sinov:

Ilova:

O'rnatish:

TSS
1. Ulgurji savdo uchun maxsus narx va xizmatingiz bormi?Benwei LED mijozlarimiz bilan uzoq muddatli biznes hamkorlikni davom ettirmoqda, professional yorug'lik ishlab chiqaruvchisi sifatida biz mijozlarimiz uchun OEM va ODM ni qo'llab-quvvatlaymiz va xizmat ko'rsatishda yordam bera olamiz, sizga yuqori sifatli mahsulot bilan eng raqobatbardosh narxni taklif qilish bizning mas'uliyatimizdir. .
2. Qanday to'lov usullaridan foydalanishim mumkin? Va mening to'lovim qanchalik xavfsiz?
Benwei LED to'lovingizni Paypal, Bank Transfer, Western Union, LC va boshqalar orqali qabul qiladi
3. Buyurtmam jo'natilishi uchun qancha vaqt ketadi? Va uni qancha vaqt olishim mumkin?
Odatda, buyurtmangiz toʻlov biz tomonimizdan olinganidan keyin 3-7 ish kuni ichida joʻnatiladi. MIC lLED eng tez yetkazib beruvchi led chiroqlar yetkazib beruvchi bo'lishga bag'ishlaydi.
4. Kafolat haqida nima deyish mumkin?
Biz 3 yil kafolat beramiz. Barcha mahsulotlar jo'natilishdan oldin tajribali QC tomonidan qattiq sinovdan o'tkaziladi. Kafolat muddati davomida, agar biron bir sifat muammosi bo'lsa, biz buning uchun to'liq javobgar bo'lamiz.
5. Sotishdan keyingi xizmat haqida nima deyish mumkin?
Benwei LED sizni kuniga 24 soat, haftada 7 kun biz bilan bog'lanishingizga xush kelibsiz, sizning har qanday savolingiz yuqori baholanadi.
Issiq teglar: Sport maydonchasi uchun led proyektor nuri, Xitoy, etkazib beruvchilar, ishlab chiqaruvchilar, zavod, sotib olish, narx, eng yaxshi, arzon, sotuvda, stokda, bepul namuna








