Mahsulotlar
Futbol maydonidagi suv toshqini chiroqlari narxi
Yaroqlilik muddati 50,000 soat
Tashqi foydalanish uchun suv o'tkazmaydigan IP65
Buzilmaydi va changga chidamli
Yuqori lümen samaradorligi 150lm/Vt
Moslashuvchan va yig'ish oson

Tavsif
Futbol maydonidagi suv toshqini yoritgichlarining narxi 500 Vt 1000 Vt bo'lgan tashqi LED yoritgichlar yuqori kirish kuchlanishiga ega va 2700 K -6500 K rang harorati diapazoni bilan sport uchun mo'ljallangan.
Xususiyatlari
-
Yaroqlilik muddati 50,000 soat
-
Tashqi foydalanish uchun suv o'tkazmaydigan IP65
-
Buzilmaydi va changga chidamli
-
Yuqori lümen samaradorligi 150lm/Vt
-
Moslashuvchan va yig'ish oson
-
Yuqori bosimli quyma alyuminiy korpus
-
Orqa vites qutisi issiqlikni chiqarishga yordam beradi
Stadiondagi suv yoritgichlarining parametri
| Model raqami | BW-SD4-500V |
|---|---|
| Rang harorati: | 2700K~7000K |
| Kirish kuchlanishi | AC85-265V,400V |
| Chiroq korpusining materiali: | Alyuminiy, temperli shisha |
| Qutb balandligi: | 15~35m |
| Quvvat: | 500W 1000W |
| Proyeksiya masofasi: | 80m |
| Foydalanish: | Stadion |
Batafsil rasmlar:












- Eslatma
- 1. To'lov: T / T, Western Union, LC va boshqalar mavjud
2. Namunalarni 3-5 ish kuni ichida olish mumkin
3. Yuk tashish yuklari sizning so'rovlaringiz bo'yicha keltirilgan
4. Yuk tashish porti: Shenzhen / GUangzhou, Xitoy
5. Minimal buyurtma miqdori: 1 dona 
LED lampochka uchun lümen

Stadion proyektorlarining joylashuvi

Qo'llash zonalari
Sport saqlash maydonchalari, avtosalonlarning to'xtash joylari, yopiq sport stadioni va boshqa ochiq havoda ilovalar.



Issiq teglar: futbol maydonidagi toshqin chiroqlari narxi, Xitoy, etkazib beruvchilar, ishlab chiqaruvchilar, zavod, sotib olish, narx, eng yaxshi, arzon, sotuvda, stokda, bepul namuna
-
To'rtburchakli LED panelko'proq ko'rish> -
Futbol maydonchasi Led sel chiroqlariko'proq ko'rish> -
Suv o'tkazmaydigan dengiz yuqori intensivlikdagi sel nuriko'proq ko'rish> -
Hovli uchun stadion chiroqlariko'proq ko'rish> -
400w proyektorli LED ekvivalentiko'proq ko'rish> -
300w LED stadion chirog'iko'proq ko'rish>










