Mahsulotlar
Stadion LED sel nuri 300w
5 yil bilan uzoq kafolat
50,000 soat xizmat qilish muddati: KAFOLAT
LED bloki va quvvat manbai almashtirilishi mumkin
Ajoyib issiqlik moslamasi
Yuqori sifatli Osram yoki Lumileds LUXEON LEDlari
Elektr ta'minoti: Meanwell
Mahsulot tavsifi

IP66 suv o'tkazmaydigan LED yuqori ustunli yorug'lik 1500 Vt Ochiq LED stadionni suv toshqini yoritgichi. Futbol stadionlari, arenalar, vokzallar, portlar, sanoat korxonalari, shuningdek, inshootlar va san'at asarlari uchun ajoyib yoritish tizimi.
Benwei tomonidan ishlab chiqarilgan LED yoritgichlarni tanlash juda ko'p pulni tejashga yordam beradi.
Spetsifikatsiya
| Model | BW-FL-300W |
| Vatt | 300W |
| Kuchlanishi | 100-277Vac 50/60Hz |
| LED turi | SMD3030 |
| Lumenlar | 45,000lm |
| Rang harorati | 3000K/4000K/5000K/6000K |
| CRI | >80Ra |
| Hayot davomiyligi | 50,000soat |
| Ishlash harorati | -4℉-104℉ |
| Nur burchagi | 60 daraja / 90 daraja / 70X140 |
| Tana materiali | Alyuminiy va metall |
| Ob'ektiv materiali | Kompyuter |
Xususiyatlari
-
5 yil bilan uzoq kafolat
-
50,000 soat xizmat qilish muddati: KAFOLAT
-
LED bloki va quvvat manbai almashtirilishi mumkin
-
Ajoyib issiqlik moslamasi
-
Yuqori sifatli Osram yoki Lumileds LUXEON LEDlari
-
Elektr ta'minoti: Meanwell
Tafsilotlar:






QO'LLANILIShI MUVOFIQ HUDUDLAR
- Sanoat binolari va zallari
- Omborlar
- Sport inshootlari
- Eksteryerlar
- Va yana ko'p



Issiq teglar: Stadion yorug'ligi 300w, Xitoy, etkazib beruvchilar, ishlab chiqaruvchilar, zavod, sotib olish, narx, eng yaxshi, arzon, sotuvda, stokda, bepul namuna
-
Hovlidagi basketbol maydonining yoritilishiko'proq ko'rish> -
Golf haydash maydoni yoritgichi 400 Vtko'proq ko'rish> -
Tennis kortlari uchun portativ chiroqlarko'proq ko'rish> -
Qayiqlar uchun dengiz toshqin chiroqlariko'proq ko'rish> -
Stadion suv toshqini chiroqlariko'proq ko'rish> -
Yopiq basketbol maydonini yoritish dizayniko'proq ko'rish>









