Mahsulotlar
Suv o'tkazmaydigan oqim
1. Katta 80,000 lyumen kuchi bilan bu toshqin chiroqlari katta ochiq havoda uzunligi 150 futgacha bo'lgan katta ochiq havoda yorqinlikni ta'minlaydi.
2. Sanoat - alyuminiy uy-joylari va yuqori - yuqori - qudratli linzalar ortida, har yili har qanday ob-havo sharoitida ishonchli operatsiyalarni amalga oshiradigan kuchli {{2} chiplari bilan.
3. IP65 reytingi, armaturalar nam joylarda foydalanish uchun chang yostig'i va kuchli suv jarohatlaridan to'liq himoyalangan.
So'rov yuborish
Mahsulotni tanishtirish
-
Mahsulotni kiritish

- Xususiyatlari:
1. Katta 80,000 lyumen kuchi bilan bu toshqin chiroqlari katta ochiq havoda uzunligi 150 futgacha bo'lgan katta ochiq havoda yorqinlikni ta'minlaydi.
2. Sanoat - alyuminiy uy-joylari va yuqori - yuqori - qudratli linzalar ortida, har yili har qanday ob-havo sharoitida ishonchli operatsiyalarni amalga oshiradigan kuchli {{2} chiplari bilan.
3. IP65 reytingi, armaturalar nam joylarda foydalanish uchun chang yostig'i va kuchli suv jarohatlaridan to'liq himoyalangan.
- Shikastlanish:
| Material | Alyuminiy qotishmasi va asa / kompyuter |
| Yorqin samaradorlik; | 140lm / w |
| Rang harorati: | 2700-6500K |
| KrI: | 90 dan katta yoki unga teng |
| Burun burchagi: | 10/25 darajasi (5050) / 60 daraja (5050) |
| PF: | >0.9 |
| Ish faoliyati: | 50 000 soatdan katta yoki unga teng |
| IP roziligi: | IP65 |
| Kafolat: | 5 yosh |
| Tugatish ranglari: | Qora |
| Kiritish kuchlanishi: | AC100 ~ 277V 50 ~ 60Hz |
| Harorat harorati: | -40 ~ + 70 ilmiy darajali |
-
To'liq rasmlar:


- Foydalanish:

- Biz haqimizda:


Qadoqlash va etkazib berish:

Issiq teglar: SUVRAUMURUS Futbol stadionlari, Xitoy, etkazib beruvchilar, zavod, sotib olish, sotib olish, narx, arzon, arzon, arzon namuna
So'rov yuborish
Sizga ham yoqishi mumkin
-
500 Vattli LED stadion chiroqlari Futbol maydonchasidagi ...ko'proq ko'rish> -
LED Sud Ledi LED 200-2000Wko'proq ko'rish> -
Sport sel chiroqlariko'proq ko'rish> -
Futbol maydoni uchun LED sel nuriko'proq ko'rish> -
Tijorat dengiz suv toshqini chiroqlariko'proq ko'rish> -
2000 vattli sport sel nuriko'proq ko'rish>











