Mahsulotlar

12 voltli quyoshli ko'cha chiroqlari
1. Ushbu LED quyosh nuridagi o'ta yorqin LEDlar tezda qorong'ulikni yoritadi. Turli xil yoritish ilovalari uchun mo'ljallangan va qurilgan, jumladan, katta maydondagi turar-joy va dam olish maskanlari yoritilishi, ko'cha, marshrut, o'yin maydonchasi, ferma va parklarni yoritish, to'xtash joylari, trotuarlar, garajlar, hovlilar va yo'laklar. Ushbu chiroq butunlay o'z-o'zidan mavjud va yuqori standartlarga muvofiq ishlab chiqarilgan.

Xususiyatlari
1. Ushbu LED quyosh nuridagi o'ta yorqin LEDlar tezda qorong'ulikni yoritadi. Turli xil yoritish ilovalari uchun mo'ljallangan va qurilgan, jumladan, katta maydondagi turar-joy va dam olish maskanlari yoritilishi, ko'cha, marshrut, o'yin maydonchasi, ferma va parklarni yoritish, to'xtash joylari, trotuarlar, garajlar, hovlilar va yo'laklar. Ushbu chiroq butunlay o'z-o'zidan mavjud va yuqori standartlarga muvofiq ishlab chiqarilgan.
2. Alohida qo'lda ON va OFF, karartma va taymer imkoniyatlariga ega masofadan boshqarish pulti. Qorong‘ida avtomatik yoqiladi.
Spetsifikatsiya
| Quvvat | 50W 100W 200W 300W 400W 500W |
| Kirish kuchlanishi | AC85-265 |
| Nur manbai | SMD 2835 |
| PF | PF>0.90 |
| Baholangan hayot | 50000h |
| CCT | 3000K-6500K |
| Material | alyuminiy |
| Yorqin | 150m/W |
| Ishlash harorati | -30-50 daraja |
| IP reytingi | IP67 |




Ilova
Ko'cha yoritgichi
Avtoturargoh yoritgichi
Yo'lak va yo'lak yoritgichi

Issiq teglar: 12 voltli quyoshli ko'cha chiroqlari, Xitoy, etkazib beruvchilar, ishlab chiqaruvchilar, zavod, sotib olish, narx, eng yaxshi, arzon, sotuvda, stokda, bepul namuna
-
Quyoshga asoslangan LED ko'cha chiroqlariko'proq ko'rish> -
Led batareyali suv toshqiniko'proq ko'rish> -
Led Shoebox stadion yoritgichiko'proq ko'rish> -
Ko'cha chiroqlari suv o'tkazmaydigan IP65 LED ko'cha chir...ko'proq ko'rish> -
IP65 sud ko'cha yoritgichiko'proq ko'rish> -
Led maydon yoritgichi Led Shoebox Lightko'proq ko'rish>







