Mahsulotlar
200 Vt vertikal quyosh energiyasi bilan ishlaydigan ko'cha chiroqlari
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. Xitoyda 200w vertikal quyosh energiyasi bilan ishlaydigan ko'cha chiroqlarining eng yaxshi ishlab chiqaruvchilari va yetkazib beruvchilaridan biridir. Bu erda sotiladigan bardoshli mahsulotlarni sotib olishga xush kelibsiz va fabrikamizdan narxlar ro'yxatini oling. Barcha tayyorlangan mahsulotlar yuqori sifat va raqobatbardosh narxga ega.
Xususiyat:
- 200 Vt quvvatga ega vertikal quyosh energiyasi bilan ishlaydigan ko‘cha chiroqlari zamonaviy va zamonaviy dizaynga ega bo‘lib, nafaqat ko‘chalarni yoritibgina qolmay, balki atrofdagi muhitga nafislik bag‘ishlaydi.
- Bu ko‘cha chiroqlari ham tejamkor, ham ekologik jihatdan foydali-hamjamiyatlarga barqaror energiya manbalaridan foydalanish imkonini beradi. Buni quyosh energiyasidan foydalanish orqali amalga oshiradi.
- Ushbu maxsus ko'cha chiroqlari og'ir ob-havo sharoitlarida omon qolish va uzoq yillar davomida ishonchli yoritishni ta'minlash uchun mo'ljallangan. U yuqori samaradorlik va mustahkam tuzilishga ega bo'lgan quyosh panellari bilan qurilgan.
Spetsifikatsiya:
| Rang harorati (CCT) | 3000K, 4000K, 5000K, 6000K |
| Yorug'lik samaradorligi (lm/w) | 140LM/Vt |
| Quvvat | 50W/100W/150W/200W |
| Suv o'tkazmaydigan; suvga chidamli | IP66 suv o'tkazmaydigan |
| LED chipi | 2835 LED, Epistar, Bridgelux, Samsung |
| Material | Alyuminiy qotishmasi + kompyuter linzalari |
| Quyosh paneli | Monokristalli kremniy hujayra |
| Batareya | Lityum batareya 12V |
| PF | 0.9 |
| Kafolat | 3 yil |
| Zaryadlash vaqti | 7 soat |
| Bo'shatish vaqti | Saqlash modeli: 3-5 yomg'irli kun |
| Ish rejimi | PIR sensori |
Batafsil tasvirlar:



Foydalanish:


Biz haqimizda:


Qadoqlash va yetkazib berish:

Issiq teglar: 200w vertikal quyosh energiyasi bilan ishlaydigan ko'cha chiroqlari, Xitoy, etkazib beruvchilar, ishlab chiqaruvchilar, zavod, sotib olish, narx, eng yaxshi, arzon, sotuvda, stokda, bepul namuna
-
Zaryadlanuvchi quyoshli ko'cha chiroqlariko'proq ko'rish> -
O'rnatilgan quyoshli LED ko'cha chiroqiko'proq ko'rish> -
Alyuminiy SMD ko'cha chiroqlari Led Shoeboxko'proq ko'rish> -
Yo'l uchun alyuminiy LED yoritgichiko'proq ko'rish> -
Led Shoebox Light Led maydoni yoritgichiko'proq ko'rish> -
150 Vt o'zgaruvchan quyoshli ko'cha chiroqlariko'proq ko'rish>












