Mahsulotlar
Hammasi bitta integratsiyalashgan quyoshli ko'cha chiroqlari
1.Hammasi bitta dizaynda, o'rnatish oson.
2.Smart MPPT tekshirgichi lampalarning aqlli boshqaruvini amalga oshiradi.
3.Litiy batareyaning chuqur aylanishi, 2, 000 martadan ortiq zaryadlash va zaryadsizlantirish.
4.Adjustable o'rnatish qavslari optimal quyosh nuri ta'sir burchagini ta'minlaydi.
Hammasi bitta integratsiyalashgan quyoshli ko'cha chiroqlari

Quyoshli ko'cha chiroqlarining afzalliklari
Yo'llar uchun yangi turdagi yoritish moslamasi quyoshli ko'cha chiroqidir. Monokristalli yoki polikristalli kremniyli quyosh panellaridan olingan quyosh energiyasi kun davomida elektr energiyasiga aylanadi va quyosh boshqaruvchisi orqali lityum yoki texnik xizmat ko'rsatmaydigan vana muhrlangan batareyalarda saqlanadi. Kechasi quyosh kontrolleri LED yoritgichlarini quvvatlantirish uchun batareya zaryadini boshqaradi. Bu juda ko'p afzalliklarga ega bo'ladi.
1. Energiyani tejash.
2.Xavfsizlik.
3. Moslashuvchan dastur.
4. Kamroq investitsiyalar
Mahsulot tavsifi
1.Hammasi bitta dizaynda, o'rnatish oson.
2.Smart MPPT tekshirgichi lampalarning aqlli boshqaruvini amalga oshiradi.
3.Adjustable o'rnatish qavslari optimal quyosh nuri ta'sir burchagini ta'minlaydi.
| Quvvat | 10W,20W, 30W,40W,50W, 60W,80W,100W |
| Samaradorlik | 200lm/Vt |
| Kirish kuchlanishi | DC12/24V |
| Batareya xususiyatlari | 111-500WH |
| Quyosh paneli xususiyatlari | Monokristalli kremniy 50W/70W/100W |
| IP reytingi | IP66 |
| IK reytingi | IK10 |
| CCT | 3000K, 4000K, 5000K, 5700K |
| CRI | Ra>70 (Default) / Ra>80 |
| Ishlash harorati | -20 darajadan ortiqcha 60 darajagacha |
| Nur burchagi | II turdagi, o'rta; III turdagi, o'rta; V toifa, Qisqa; |
| O'rnatish opsiyasi | Post tepasi, yon tomonidagi kirish |
| Kafolat | 5 yil |
| Sertifikatlash | Idoralar, ROHS |
Batafsil rasm tafsilotlari


Ilova

Quyidagilar uchun mos: yo'llar, jamoalar va boshqalar.
Quyoshli ko'cha chiroqlari haqida ko'rib chiqilishi kerak bo'lgan faktlar
Quyoshli ko'cha chiroqlarining nufuzli ishlab chiqaruvchisi sifatida biz turli xil uslublar va xususiyatlarni taqdim eta olamiz, jumladan, taymerni karartma, harakat sensori, inson tanasi induksiyasini nazorat qilish, shamol quyosh gibrid, AC / DC gibrid va harakat sensori bilan quyosh ko'cha chiroqlari. Quyoshli ko'cha yoritish tizimlari uchun boshqa aksessuarlar, jumladan, poydevor qafaslari, ustunlar, simlar va boshqalar mavjud. Ushbu quyosh ko'cha chiroqlari bir nechta ilovalarga ega, jumladan, maktab kampuslari, yo'llar va bog'larni yoritish.
Issiq teglar: barchasi birlashtirilgan quyoshli ko'cha chiroqlari, Xitoy, etkazib beruvchilar, ishlab chiqaruvchilar, zavod, sotib olish, narx, eng yaxshi, arzon, sotuvda, stokda, bepul namuna
-
36W 4000K 120Lm/W IP40 yoritgichli LED panel yoritgichiko'proq ko'rish> -
Batareya va panelli quyoshli ko'cha chiroqlariko'proq ko'rish> -
LED quyoshli ko'cha chiroqlari 50wko'proq ko'rish> -
80w Slear barchasini bir ko'chada nurdako'proq ko'rish> -
Hudud Led Yoritish Led Shoebox Lightko'proq ko'rish> -
Poyafzal qutisi ommaviy LED ko'cha chiroqlariko'proq ko'rish>










