Mahsulotlar
Hammasi bitta LED quyoshli ko'cha chiroqlari integratsiyasi
Yorug'lik oqimi: 4000-4500LM
Ish vaqti: 6-7 yomgʻirli kun
Hajmi: 770*400*32MM
Kafolat: 3 yil
Mahsulot taqdimoti:

Mahsulot xususiyati:
Quyosh paneli: 23V/45WP monokristal
Lityum batareya: 12,8V 24AH
Tavsiya etilgan oʻrnatish balandligi: 4-6M
LED chipi: SMD 5050
Yorug'lik oqimi: 4000-4500LM
Ish vaqti: 6-7 yomgʻirli kun
Hajmi: 770*400*32MM
Kafolat: 3 yil
Mahsulot spetsifikatsiyasi:
| Model | BW-ISL01-52 |
| Yorug'lik oqimi | 4000 - 4500LM |
| LED chipi | SMD 5050 (Yuqori samaradorlik) |
| MONO quyosh paneli | 23V/45WP |
| LiFePO4 lityum batareyasi | 12,8V/24,000mA/soat |
| Rang harorati | 3000K, 4000K, 5000K, 6000K moslashtirilgan |
| Rangni ko'rsatish indeksi | Ra>70 |
| IP reytingi | IP 65 |
| Sensor masofasi | <> |
| Zaryadlash vaqti | 6-8soat |
| Ish vaqti | 6-7 yomgʻirli kun |
| Tana materiallari | alyuminiy |
| Mahsulot hajmi | 770 * 400 * 32 mm |
| Sof og'irlik | 12 kg |
| Tavsiya etilgan balandlik | 4-6M |
| Tavsiya etilgan qutb oralig'i | 20-25M |
| Qutb diametri | Ø60-70mm |
| Ishlash harorati | 0 daraja - ortiqcha 60 daraja |
| Chiqarish harorati | -20 daraja - ortiqcha 60 daraja |
| Kafolat | 3 yil |
| Sertifikat | Idoralar, RoHs, IP65 |
| Ilovalar | Ko'cha yoritgichlari, maydon yoritgichlari, xavfsizlik yoritgichlari, to'xtash joylari, tarmoqdan tashqari yo'l va boshqalar. |
Batafsil ma'lumot:
YORG'LIK SENSORI plus SEZISH REJIMI
Kunduzi quvvatlanadi, kechasi esa avtomatik yonadi. Harakat sensori rejimi uni energiya samaradorligini oshiradi. Harakatni sezganda u to'liq yorqinroq bo'ladi va harakat yo'qligini sezganda qorayadi. Kechasi atrofni ko'rmaslik haqida hech qachon tashvishlanmang. Uyingizga yoki biznesingizga xavfsizlik va qulaylik keltiring.
IP65 suv o'tkazmaydigan
Yuqori haroratga chidamli, korroziyaga qarshi va suv o'tkazmaydigan quyma alyuminiy korpusdan tayyorlangan, bu esa uzoqroq foydalanish vaqtini ta'minlaydi. Yomg'irda va ochiq havoda foydalanishdan tashvishlanmasdan, har qanday yomon ob-havo sharoitlariga bardosh bera oladi.
YUQORI SAMARALI VA UZOQ MUVOFIQ MONO QUYOSH PANELLARI
Ochiq quyoshli ko'cha chiroqlari 30 foizgacha yuqori fotoelektrik konversiya samaradorligi bilan qoplangan monokristalli silikon fotovoltaik panellardan foydalanadi. 40 Vt quyoshli yorug'lik tashqi o'rnatilgan 24000 mAh katta sig'imli lityum batareya, atigi 6-8 soat ichida to'liq zaryadlanadi va 4 kechadan ko'proq yorug'lik uchun uzoq ish vaqtini ta'minlaydi.
O'RNATISH OSAN VA PUL TEJQA
40 Vt quyoshli ko'cha chiroqi tezda ustunga o'rnatilishi mumkin, u qo'shimcha qattiq simli aloqalarni talab qilmaydi. Quyosh energiyasi butun yil davomida yoritilishi mumkin, simsiz, o'zgaruvchan tok yoki shahar quvvati yo'q. Va bu o'rnatish va texnik xizmat ko'rsatish xarajatlarini, elektr to'lovlarini ham tejaydi.
Uch yillik Kafolat
50 000 soatdan ortiq xizmat qilish muddatiga ega quyoshli ko'cha chiroqlari armaturangizni tez-tez almashtirish zaruratini yo'q qiladi. Biz barcha mijozlarga 3-yil kafolat beramiz. Quyosh chiroqlarining tashqi makonda harakatlanishi bilan bog'liq sifat muammosi bo'lsa, biz bilan bog'laning.












Issiq teglar: Hammasi bitta LED quyoshli ko'cha chiroqlari integrad, Xitoy, etkazib beruvchilar, ishlab chiqaruvchilar, zavod, sotib olish, narx, eng yaxshi, arzon, sotuvda, stokda, bepul namuna
-
Led yo'l yoritgichi Yangi dizayn 150lm / w Led ko'cha chi...ko'proq ko'rish> -
Quyosh yo'l chiroqiko'proq ko'rish> -
Yuqori konversiya tezligi Shing bilan LED quyoshli ko'cha...ko'proq ko'rish> -
Hammasi bitta LED quyosh energiyasi bilan ishlaydigan ko'...ko'proq ko'rish> -
Rv LED chiroqko'proq ko'rish> -
T8 LED naychali chiroq 4 futko'proq ko'rish>










