Mahsulotlar
Hammasi bitta quyosh energiyasi bilan ishlaydigan avtoturargoh chiroqlari
Sertifikat: Idoralar, ROHS
Nazoratchi: MPPT kontrolleri, 95 foizgacha samaradorlik
Boshqarish usuli: Tongdan tonggacha, vaqtni boshqarish va harakat sensori, Avtomatik yoqish/o'chirish
MPPT zaryadlash: 6 soat davomida samarali quyosh nuri, 3-7 yomg‘irli kun davom etadi
Kafolat: 5 yil
Bo'shatish vaqti: Induksiya rejimi>48H, to'liq quvvat>14H
Mahsulot taqdimoti:

Mahsulot xususiyati:
quyoshli yoritgichli ko'cha chiroqlari Yaxshi issiqlik tarqalishi bilan sof alyuminiy
17-darajali bo'ronga chidamli
IP65 suv o'tkazmaydigan, 5 yil kafolat
Harakat sensori bilan yomg'irli kun 7 kun davom etishi mumkin
Mahsulot spetsifikatsiyasi:
| Model: | BW-LKA-80W |
| Led Chip Lumen: | >170lm/w |
| Quvvat: | 80W |
| Zaryadlash turi: | MPPT quvvatlanishi, 6 soat davomida samarali quyosh nuri, 3-7 yomg‘irli kun davom etadi |
| Chastotasi: | 50-60 gts |
| Quvvat faktori: | >0.90 |
| Rang harorati: | 2700~6500K |
| Led chipi: | 240 dona Original Philips 3030 |
| Muddat: | >50,{1}} soat |
| Quyosh paneli hajmi: | 18V/110Vt, monokristalli |
| Boshqaruv: | Tongdan tonggacha, vaqtni boshqarish va harakat sensori, Avtomatik yoqish/o‘chirish |
| Nur burchagi: | 120 daraja |
| Saqlash harorati: | -30 ~ 55 daraja |
| IP reytingi: | IP65 |
| Batareya: | Temir va litiyni kamaytiring, 12.8V, 42AH |
| Uy-joy: | 6063 alyuminiy plyus kompyuter qopqog'i |
| Nazoratchi: | MPPT tekshiruvi, 95 foizgacha samaradorlik |
| Mahsulot hajmi: | 1080 * 359 * 60 mm |
| Sof og'irlik: | 15,3 kg |
| Paket hajmi: | 1550 * 515 * 135 mm |
| Miqdor/karton: | 1 dona / karton |
| Brutto vazni: | 16,3 kg |
| Kafolat: | 5 yil |
| Bo'shatish vaqti: | Half power> 48H,Full power>10H |
Batafsil ma'lumot:
Xitoyning barcha quyoshli LED ko'cha chiroqlari ishlab chiqaruvchisi yuqori sifatli quyoshli LED ko'cha chiroqlarini taqdim etadi
Maxsus tayyorlangan (OEM & ODM), 10W dan 100W gacha, raqobatbardosh narx, 5 yil kafolat.
Epistar, Bridgelux, Philips, Osram, Nicha, CREE LED chiplari.



Quyoshli LED ko'cha chiroqlarining umumiy qo'llanilishi:
1. An'anaviy yuqori bosimli natriy chiroq yoki metall halid chiroqni almashtiring.
2. Magistral yo'llarni, yo'llarni, ko'chalarni, velosiped yo'llarini jamoat yoritishda keng qo'llaniladi,
Ko'plab avtoturargohlar, piyodalar yo'laklari, piyodalar yo'llari, ko'priklar, tunnellar, maydonlar, parklar, turar-joylar, sanoat hududlari va boshqalar.

Issiq teglar: barchasi bitta quyosh energiyasi bilan ishlaydigan avtoturargoh chiroqlari, Xitoy, etkazib beruvchilar, ishlab chiqaruvchilar, zavod, sotib olish, narx, eng yaxshi, arzon, sotuvda, stokda, bepul namuna









