Mahsulotlar

Hammasi bitta quyoshli ko'cha chiroqlari
1.O'rnatish oson.
2.Harakatni sezish rejimi
3. Masofadan boshqariladigan

Mahsulot tavsifi
1.Hammasi bitta dizaynda, o'rnatish oson.
2.Smart MPPT tekshirgichi lampalarning aqlli boshqaruvini amalga oshiradi.
3.Adjustable o'rnatish qavslari optimal quyosh nuri ta'sir burchagini ta'minlaydi.
| Quvvat | 10W,20W, 30W,40W,50W, 60W,80W,100W |
| Kirish kuchlanishi | DC12/24V |
| Quyosh paneli xususiyatlari | Monokristalli kremniy 50W/70W/100W |
| IP reytingi | IP66 |
| IK reytingi | IK10 |
| CCT | 3000K, 4000K, 5000K, 5700K |
| CRI | Ra>80 |
| Kafolat | 5 yil |
Batafsil rasm tafsilotlari


Ilova


Quyoshli ko'cha chiroqlari haqida ko'rib chiqilishi kerak bo'lgan faktlar
Quyoshli ko'cha chiroqlarining nufuzli ishlab chiqaruvchisi sifatida biz turli xil uslublar va xususiyatlarni taqdim eta olamiz, jumladan, taymerni karartma, harakat sensori, inson tanasi induksiyasini nazorat qilish, shamol quyosh gibrid, AC / DC gibrid va harakat sensori bilan quyosh ko'cha chiroqlari. Quyoshli ko'cha yoritish tizimlari uchun boshqa aksessuarlar, jumladan, poydevor qafaslari, ustunlar, simlar va boshqalar mavjud. Ushbu quyosh ko'cha chiroqlari bir nechta ilovalarga ega, jumladan, maktab kampuslari, yo'llar va bog'larni yoritish.
Issiq teglar: hammasi bitta quyoshli ko'cha chiroqlari, Xitoy, etkazib beruvchilar, ishlab chiqaruvchilar, zavod, sotib olish, narx, eng yaxshi, arzon, sotuvda, stokda, bepul namuna

