Mahsulotlar
Inson tanasi indüksiyon ko'cha chiroq
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. Xitoyda inson tanasi indüksiyon ko'cha chiroqlarini eng yaxshi ishlab chiqaruvchilar va etkazib beruvchilardan biri hisoblanadi. Bu erda sotiladigan bardoshli mahsulotlarni sotib olishga xush kelibsiz va fabrikamizdan narxlar ro'yxatini oling. Barcha tayyorlangan mahsulotlar yuqori sifat va raqobatbardosh narxga ega.
Xususiyat:
1. Harakat aniqlangandagina yoqish orqali, bizning Inson tanasi induksion ko'cha chiroqimiz avtomatik ravishda yonish o'rniga energiyani tejash uchun mo'ljallangan.
2. Uzoq muddatli va atrof-muhitga chidamli-dizaynga ega ushbu mahsulot tashqi muhitda elementlardan omon qolish va ishonchli yoritishni ta'minlash uchun mo'ljallangan.
3. Murakkab sensor texnologiyasi operatsiyalarning samarali bajarilishini kafolatlaydi va zarur bo'lganda yo'llar va yo'llarni yoritish orqali xavfsizlikni yaxshilaydi.
Spetsifikatsiya:
| Rang harorati (CCT) | 3000K, 4000K 6000K |
| Yorug'lik samaradorligi (lm/w) | 140LM/Vt 160LM/Vt |
| Quvvat | 100W/300W/400W/500W |
| Suv o'tkazmaydigan; suvga chidamli | IP66 suv o'tkazmaydigan |
| LED chipi | 2835 LED, Epistar, Bridgelux, Samsung |
| Material | Alyuminiy qotishmasi + kompyuter linzalari |
| Quyosh paneli | Monokristalli kremniy hujayra |
| Batareya | Lityum batareya 12V |
| PF | 0.9 |
| Kafolat | 3 yil |
| Zaryadlash vaqti | 7 soat |
| Bo'shatish vaqti | Saqlash modeli: 3-5 yomg'irli kun |
| Ish rejimi | PIR sensori |
Batafsil tasvirlar:



Foydalanish:


Biz haqimizda:


Qadoqlash va yetkazib berish:

Issiq teglar: inson tanasi induksion ko'cha chiroqlari, Xitoy, etkazib beruvchilar, ishlab chiqaruvchilar, zavod, sotib olish, narx, eng yaxshi, arzon, sotuvda, stokda, bepul namuna
-
IP66 poyabzal qutisi LED ko'cha chiroqlariko'proq ko'rish> -
Sensor fotoselli IP65 Led ko'cha chirog'iko'proq ko'rish> -
Led to'xtash joyi ochiq maydon yoritgichiko'proq ko'rish> -
Ochiq LED to'xtash joyi chiroqlariko'proq ko'rish> -
Quyoshli avtoturargoh chiroqlariko'proq ko'rish> -
120 Led 60w Quyoshli ko'cha chiroqlariko'proq ko'rish>












